Apjomīga zādzība Pierīgā: ļaundari aizdzinuši divas automašīnas un nozaguši ceļojumam krātu naudu

4 komentāri
Apjomīga zādzība Pierīgā: ļaundari aizdzinuši divas automašīnas un nozaguši ceļojumam krātu naudu

Stopiņu novada Dzidriņu ciematā nezināmie ļaundari Latvijas simtgades vakarā apzaguši privātmāju un no mājas pagalma aizdzinuši divas automašīnas. Zagļi sagaidījuši, kad galvaspilsētā sāksies uguņošana, un iekļuvuši ēkā, nevienam nemanot.

Vienā no Dzidriņu ciemata Saveļu ielas privātmājām nesen ievākusies jauna ģimene. Nepaspējuši vēl pabeigt remontdarbus, kad jau sastapušies ar zagļiem, kuri ielīduši teritorijā un aizdzinuši divas vieglās automašīnas. Nama saimnieki jau vairākas dienas lauza galvu un sev jautā, vai noziegums tika rūpīgi plānots un viņi izsekoti, vai arī ļaundari nejauši uzskrējuši virsū lielajam ķērienam.

Noziedznieki nostrādājuši ātri un pietiekoši profesionāli, to secinājis policijas eksperts pēc teritorijas apsekošanas. Zagļi pārkāpuši pāri žogam un caur logu ielīduši mājā.

Iespējams, ļaundari zinājuši, ka ģimenei bijusi sakrāta pietiekoši liela naudas summa kādām ceļojumam, un zagļi to cītīgi meklējuši. Beigu beigās noziedznieki izvandījuši visu māju, atraduši naudu, kā arī “BMW” un “Toyota CH-R” atslēgas.

Pirms zagļu iebrukuma Oskara ģimene nebija manījusi neko aizdomīgu. Bet nozieguma izdarīšanas laiks, kā arī zināšanas par piekļuvi un to, ka mājai nav videonovērošanas, liek aizdomāties.

Abu nozagto spēkratu vērtība ir aptuveni 30 000 eiro. Neskatoties uz to, ka abi transportlīdzekļi ir apdrošināti, īpašnieki jau vērsušies sociālajos tīklos ar lūgumu palīdzēt.

Tikai piektdien, 23. novembrī, Oskars saņēmis vēstuli no Valsts policijas par kriminālprocesa uzsākšanu. Arī “Degpunktā” komanda uzrunāja likumsargus, vaicājot par lietu, bet pagaidām komentāri netiek sniegti, visticamāk, tāpēc, ka lieta tīri tehniski ir iestrēgusi starp diviem policijas iecirkņiem. Izrādās, materiāli joprojām nav pārsūtīti no Salaspils iecirkņa uz Rīgas iecirkni, kas nodarbojas tieši ar autozādzību izmeklēšanu.

4 komentāri