Amizanta zādzība Teikā: garnadži ielaužas alus darbnīcā un nozog uzkodas

9 komentāri
Amizanta zādzība Teikā: garnadži ielaužas alus darbnīcā un nozog uzkodas
DEGPUNKTĀ

Visai amizantu zādzību šobrīd izmeklē Rīgas Teikas policijas iecirknis. Divi vīrieši, riskējot ar nokļūšanu apcietinājumā, ielauzās svešā īpašumā un nozaga desu, kukurūzu un citus našķus. Nav zināms, kāds bija zagļu sākotnējais mērķis, bet abi joprojām atrodas uz brīvām kājām.

Pirms pāris dienām naksnīgā pastaigā pa Brīvības gatvi devās divi vīrieši tērpušies sejas aizsegos un gumijas cimdos. Nonākot pie alus darbnīcas durvīm, aizdomīgie cilvēki piestāja. Viņi bija atnākuši ar mērķi zagt.

“Sākotnēji viņi ir izlauzuši atslēgu. Pēc novērošanas kamerām redzams, ka abi devušies iekšā. Viens devies aiz letes, otrs uz noliktavas pusi,” stāsta alus darbnīcas ”Teika” bāra vadītājs Andžejs Mickēvičs.

Noliktavā zaglis pagāja garām pilnajām alus mucām, dzesēšanas aparātiem un citām vērtīgām mantām. Viņu, toties, ieinteresēja iepakojums ar gardām uzkodām. Vienīgais, ko zaglis paņēmis no noliktavas, esot bijis maiss ar ķiploku grauzdiņiem.

Vīrietis pēc tam devās atpakaļ pie sava biedra, piepalīdzēt viņam darboties ap kases aparātu. Tas bija tukšs. Uz letes gan stāvēja mobilais telefons, no kura bārā tiek atskaņota mūzika, bet to viņi nepamanīja. Andžejs īsti neizprot garnadžu rīcību.

Pirms došanās prom, garnadži vēl paņēma kūpinātas desiņas, grauzdētu kukurūzu, kā arī skrūvgriezi un knaibles. Viņi nenojauta, ka visas nelegālās darbības tiek iemūžinātas.

Zādzību tagad šķetina policija. Izmeklēšanai noderīgu informāciju var sniegt pa tālruņa numuru 110.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!