Amizanta zādzība Ropažos: no privātas teritorijas “aizstiepj” mazmājiņu

1 komentārs

Prieks par pašu rokām padarītu darbu ir nenovērtējams, pat ja spēki ieguldīti nelielas mazmājiņas celtniecībā. Un izrādās, ka šāds roku darbs tiek cienīts un novērtēts zagļu vidū. Šis mazliet amizantais stāsts par mazmājiņas zādzību liek aizdomāties par cilvēku alkatību vai muļķību, jo cita izskaidrojuma tam gluži vienkārši nav.

Nav nekāds lielais pārsteigums, ka lietām, kuras nav aiz atslēgas vai vismaz pāris kameru uzraudzībā, diezgan regulāri mēdz pieaugt kājas. Arī Agneses īpašumā Ropažu novada “Ūlupjos”, kur lēnām top sievietes ģimenes māja, ik pa laikam pazūd celtniecības materiāli un citas mantas. Rūgtā pieredze iemācījusi visus vērtīgo vai nu pamatīgi ierakts zemē, vai vadāt līdzi, taču Agnese nekad nebūtu iedomājusies, ka kādam ienāktu prātā “aizstiept” mazmājiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar smaidu uz lūpām ģimene ieradās “Ūlupjos” lūkot, vai tiešām kaimiņam pieklibo humora izjūta. Liels bija pārsteigums, konstatējot, ka tik tiešām kāds puspabeigto tualeti aizstiepis.

Mazmājiņas aizvilkšanai nepieciešami vismaz divi cilvēki, ja ne vairāk. Jāsecina, ka patiesi ir kāds, kurš novērtējis Agneses ģimenes darbu un smagi piepūlējies, lai tiktu pie jaunas būdiņas savā sētā. Sievietei žēl bērnu, kuri visu dienu nopūlējās, lai mazmājiņa būtu pēc iespējas skaistāka.

Agnese iesaka visiem būt vērīgiem un, pirmkārt, sākt ar savu kaimiņu iepazīšanu, jo kas zina, varbūt tieši viņu mājās un sētās nonāk jūsu pazudušās mantas. Lai mazinātu vilšanos gan sev, gan bērniem, tapusi jauna tualete ar zaļu jumtu.

TOP komentāri

  • Normunds
    0 0 0

    Normunds

    Varejāt vē izstrādāt l pirmsvēlēšanas kampaņu nozagt un aizstiept prom vienā visrzienā Cibuļski ar Līdaci, un pakert klāt vel kādu deputātu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl