Komentāri

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki operatīvo pasākumu laikā aizturējuši 9. februārī Rēzeknē pastrādātās dubultslepkavības iespējamo vaininieku.

Pēc informācijas saņemšanas par kādā dzīvoklī Rēzeknē atrastajiem divu cilvēku līķiem policija nekavējoties uzsāka nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Par dubultslepkavību liecināja uz cietušo personu ķermeņiem konstatētās grieztas un sistas brūces.

Pēc pašlaik policijas rīcībā esošās informācijas, kāds 1973. gadā dzimis vīrietis kopā ar 1972. gadā dzimušo sievieti un 1973. gadā dzimušo vīrieti lietoja alkoholiskos dzērienus. Starp iespējamo vainīgo un cietušajiem bija izcēlies konflikts, kas parauga kautiņā. Tā laikā cietušajiem tika nodarīti dažādi miesas bojājumi, tostarp arī tādi, kas, visticamāk, arī kļuva par viņu nāves iemeslu.

Tajā pašā dienā operatīvas meklēšanas rezultātā iespējamais vainīgais tika atrasts un aizturēts. Pašlaik saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja ir noslepkavotas divas vai vairākas personas, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes un turpinās izmeklēšana.

Savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem noziedzīgiem nodarījumiem draud kriminālatbildība.

Jāpiebilst, ka 10. februārī tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pēc KL 118. panta 2. daļas par slepkavību, ja ir noslepkavotas divas vai vairākas personas, – soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kaimiņi neiejaucās konfliktā, jo baidījās par savu dzīvību

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl