Komentāri

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki operatīvo pasākumu laikā aizturējuši 9. februārī Rēzeknē pastrādātās dubultslepkavības iespējamo vaininieku.

Pēc informācijas saņemšanas par kādā dzīvoklī Rēzeknē atrastajiem divu cilvēku līķiem policija nekavējoties uzsāka nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Par dubultslepkavību liecināja uz cietušo personu ķermeņiem konstatētās grieztas un sistas brūces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pašlaik policijas rīcībā esošās informācijas, kāds 1973. gadā dzimis vīrietis kopā ar 1972. gadā dzimušo sievieti un 1973. gadā dzimušo vīrieti lietoja alkoholiskos dzērienus. Starp iespējamo vainīgo un cietušajiem bija izcēlies konflikts, kas parauga kautiņā. Tā laikā cietušajiem tika nodarīti dažādi miesas bojājumi, tostarp arī tādi, kas, visticamāk, arī kļuva par viņu nāves iemeslu.

Tajā pašā dienā operatīvas meklēšanas rezultātā iespējamais vainīgais tika atrasts un aizturēts. Pašlaik saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja ir noslepkavotas divas vai vairākas personas, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes un turpinās izmeklēšana.

Savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem noziedzīgiem nodarījumiem draud kriminālatbildība.

Jāpiebilst, ka 10. februārī tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pēc KL 118. panta 2. daļas par slepkavību, ja ir noslepkavotas divas vai vairākas personas, – soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kaimiņi neiejaucās konfliktā, jo baidījās par savu dzīvību

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl