Komentāri

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki operatīvo pasākumu laikā aizturējuši 9. februārī Rēzeknē pastrādātās dubultslepkavības iespējamo vaininieku.

Pēc informācijas saņemšanas par kādā dzīvoklī Rēzeknē atrastajiem divu cilvēku līķiem policija nekavējoties uzsāka nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Par dubultslepkavību liecināja uz cietušo personu ķermeņiem konstatētās grieztas un sistas brūces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pašlaik policijas rīcībā esošās informācijas, kāds 1973. gadā dzimis vīrietis kopā ar 1972. gadā dzimušo sievieti un 1973. gadā dzimušo vīrieti lietoja alkoholiskos dzērienus. Starp iespējamo vainīgo un cietušajiem bija izcēlies konflikts, kas parauga kautiņā. Tā laikā cietušajiem tika nodarīti dažādi miesas bojājumi, tostarp arī tādi, kas, visticamāk, arī kļuva par viņu nāves iemeslu.

Tajā pašā dienā operatīvas meklēšanas rezultātā iespējamais vainīgais tika atrasts un aizturēts. Pašlaik saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja ir noslepkavotas divas vai vairākas personas, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes un turpinās izmeklēšana.

Savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem noziedzīgiem nodarījumiem draud kriminālatbildība.

Jāpiebilst, ka 10. februārī tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pēc KL 118. panta 2. daļas par slepkavību, ja ir noslepkavotas divas vai vairākas personas, – soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kaimiņi neiejaucās konfliktā, jo baidījās par savu dzīvību

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl