Aizturētas divas personas saistībā ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu pārvadāšanu

0 Komentāru
Aizturētas divas personas saistībā ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu pārvadāšanu
VALSTS POLICIJA

Šī gada oktobra sākumā Valsts policijas amatpersonas Rīgā aizturēja divas personas saistībā ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu pārvadāšanu, portālu Skaties.lv informēja Valsts policija.

Veicot vairākas kratīšanas, likumsargi kopumā konstatēja un atsavināja 11 606 dažādu marku paciņas ar cigaretēm jeb 232 120 cigarešu vienību, kā arī pie vienas no aizturētajām personām atrada skaidru naudu – 2615 eiro.

Abām personām šobrīd kriminālprocesā piemērots aizdomās turēto personu statuss un piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas šā gada oktobra sākumā saņēma informāciju par iespējamu nelikumīgu tabakas izstrādājumu pārvadāšanu. Pārbaudot saņemto informāciju, tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros tika aizturētas divas personas – 1978. gadā dzimis vīrietis un 1982. gadā dzimusi sieviete.

Veicot automašīnas kratīšanu, tajā tika atrastas un izņemtas 8400 paciņas cigarešu, dažādu marku cigaretes ar Baltkrievijas Republikas nodokļu akcīzes markām. Pie vienas no aizturētajām personām tika atrasta arī skaidra nauda –2615 eiro.

Tāpat, veicot trīs kratīšanas neatliekamības kārtībā Jūrmalā, tika atrastas un izņemtas kopumā vēl 3206 dažādu marku cigarešu paciņas jeb 64 120 cigarešu vienību ar Baltkrievijas Republikas nodokļu akcīzes markām, Krievijas Federācijas nodokļu akcīzes markām, kā arī bez nodokļu akcīzes markām.

Tāpat kratīšanas laikā vienā no aizturēto personu dzīvesvietām tika atrasti un izņemti arī trīs folija vīstokļi, kuros katrā atradās trīs gabali polietilēna maisiņi – saskaņā ar eksperta atzinumu, tajos kopumā atradās aptuveni 30,2 grami baltas krāsas pulverveida viela, kas satur metamfetamīnu.

Šobrīd kriminālprocesā turpinās darbs un tiek veiktas dažādas izmeklēšanas darbības, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība