Aizsvīduši logi un nevietā apturēts auto iegāž automašīnas zagļus

1 komentārs
Aizsvīduši logi un nevietā apturēts auto iegāž automašīnas zagļus
DEGPUNKTĀ

Īsi pēc pusnakts, slīdot pa naksnīgo Maskavas forštati, policisti Kalupes ielā pamanījuši kādu “Volkswagen”. Braucamrīkam dega gabarītlukturi, un tas atradies labu gabaliņu no brauktuves malas.

Policisti pamanīja, ka transportlīdzeklim ir aizsvīduši logi un tajā atrodas personas. Policisti nolēma pārbaudīt šo personu identitāti, kā arī to, kādēļ transportlīdzeklis novietots savādi.

Šajā gadījumā saruna ar automobili sēdošajiem izrādījusies krietni vien īsāka, nekā varētu domāt. Abas automašīnā esošās personas sāka mukšanu – katrs uz savu pusi. Vienam no mucējiem izdevies nozust, bet otru policisti aizturēja, lietojot elektrošoku.

Jauneklis noāķēts no palešu kalna, kurā iepinies, cenšoties aizlaisties no policista, un nogādāts līdz patruļauto, savukārt viens no inspektoriem devies atpakaļ uz vietu, kur sākās neprātīgais skrējiens.

Domājams, ka Valsts policijas darbiniekiem nebūs grūti notvert arī aizbēgušo līdzzinātāju, jo jauneklis iemūžināts policistu kamerās, un viņa personību jau izdevies noskaidrot. Šobrīd ierosināts kriminālprocess par automobiļa zādzību un turpinās izmeklēšana, bet zagtais braucamrīks jau atgriezts tā likumīgajam īpašniekam.

1 komentārs