Aizkrauklē par sievietes nāvējošu saduršanu apcietina vīrieti

0 Komentāru
Aizkrauklē par sievietes nāvējošu saduršanu apcietina vīrieti
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (VALSTS POLICIJA)

Aizkrauklē par sievietes saduršanu, kā rezultātā iestājās nāve, apcietināts vīrietis, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

Svētdien, 23. maijā, Aizkrauklē uz kādu dzīvokli tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuru palīdzība bija nepieciešama sievietei ar durtu brūci kājās. Mediķus, kuri konstatēja vienu durtu brūci kājās, izsauca vīrietis, ar kuru kopā sieviete bija lietojusi apreibinošus dzērienus. Par notikušo tika informēta arī policija, taču likumsargu ierašanās brīdī tika konstatēta 1967. gadā dzimušās sievietes nāve.

Policisti par notikušo nekavējoties uzsāka kriminālprocesu, un 24. maijā aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 1979. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, kā arī bijis tiesāts par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem. Vīrietim 26. maijā tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Izmeklēšana turpinās, un ir nozīmētas ekspertīzes.

Kriminālprocess ir sākts par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 Komentāru