Aizdomās par zīdaiņa nonāvēšanu aiz neuzmanības Krāslavā aizturētas divas personas

0 Komentāru
Aizdomās par zīdaiņa nonāvēšanu aiz neuzmanības Krāslavā aizturētas divas personas
Policijas ierašanās brīdī notikuma vietā abi aizturētie atradās stiprā alkohola reibumā. (Edijs Pālens / LETA)

Otrdien, 31. oktobrī, Krāslavas iecirkņa policisti, saņemot informāciju no mediķiem, ieradās kādā dzīvoklī, kur konstatēja mirušu zīdaini.

Kā informē Valsts policija, notikuma vietā aizturēta zīdaiņa māte un viņai pazīstams vīrietis, kuri tobrīd atradās stiprā alkohola reibumā. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā tiks skaidroti precīzi notikušā apstākļi un zīdaiņa nāves cēlonis.

31. oktobrī ap plkst. 17.20 Valsts policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), ka Krāslavā kādā dzīvoklī mediķi konstatējuši vienu mēnesi veca puisīša līķi. Reaģējot uz saņemto informāciju, notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirkņa likumsargi, kuri turpat notikuma vietā aizturēja divas aizdomās turētās personas – 1979. gadā dzimušo bērna māti un 1991. gadā dzimušo vīrieti, kurš tobrīd pie minētās sievietes viesojās. Jāpiebilst, ka abi aizturētie atradās stiprā alkohola reibumā.

Lai noskaidrotu precīzu zīdaiņa nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes, taču pēc sākotnējās informācijas nekas neliecina, ka viņš būtu miris vardarbīgā nāvē.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par prettiesisku nonāvēšanu aiz neuzmanības. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju Valsts policija nesniedz.

0 Komentāru