Aizdomās par zādzību no automašīnas policija meklē šo vīrieti

Pievienot komentāru
Aizdomās par zādzību no automašīnas policija meklē šo vīrieti
VALSTS POLICIJA

Aizdomās par zādzību no automašīnas un svešas bankas kartes nelikumīgu izmantošanu policija meklē video redzamo vīrieti.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka šā gada 5. septembrī plkst. 11.48 degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Dzelzavas ielā, kādam vīrietim no automašīnas tika nozagta soma. Noziegums tika izdarīts, kamēr cietušais uz brīdi bija izkāpis no automašīnas, neaizslēdzot tās durvis. Kā izrādījās, vēlāk šajā pašā dienā Rīgā, Rušonu ielā, tika nelikumīgi izmantota arī viņa kredītkarte, kas bija atradusies nozagtajā somā.

Saistībā ar notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas (par zādzību no transportlīdzekļa) un pēc Krimināllikuma 193. panta otrās daļas (par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu).

Izmeklēšanas laikā Valsts policija ir ieguvusi videonovērošanas kameru ierakstus, kuros redzams vīrietis, kurš, iespējams, saistīts ar šo noziegumu.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri atpazīst video redzamo vīrieti, zvanot Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknim pa tālruņa numuru 67090949, 67090923 vai 22312706, vai arī pa policijas vienoto tālruņa numuru 110. Tāpat policija aicina iedzīvotājus neatstāt savās automašīnās vērtīgas mantas un, pat uz īsu brīdi atstājot automašīnu, to aizslēgt!

Aizdomās par zādzību no automašīnas un svešas bankas kartes nelikumīgu izmantošanu policija meklē video redzamo vīrieti

Aizdomās par zādzību no automašīnas un svešas bankas kartes nelikumīgu izmantošanu policija meklē video redzamo vīrietiValsts policija bija saņēmusi informāciju par to, ka šā gada 5. septembrī pulksten 11.48 degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Dzelzavas ielā, kādam vīrietim no automašīnas tika nozagta soma. Noziegums tika izdarīts, kamēr cietušais uz brīdi bija izkāpis no automašīnas, neaizslēdzot tās durvis. Kā izrādījās, vēlāk šajā pašā dienā Rīgā, Rušonu ielā, tika nelikumīgi izmantota arī viņa kredītkarte, kas bija atradusies nozagtajā somā. Saistībā ar notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas (par zādzību no transportlīdzekļa) un pēc Krimināllikuma 193. panta otrās daļas (par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu). Izmeklēšanas laikā Valsts policija ir ieguvusi videonovērošanas kameru ierakstus, kuros redzams vīrietis, kurš, iespējams, saistīts ar šo noziegumu. Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri atpazīst video redzamo vīrieti, zvanot Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknim pa tālruņa numuru 67090949, 67090923 vai 22312706, vai arī pa policijas vienoto tālruņa numuru 110! Tāpat policija aicina iedzīvotājus neatstāt savās automašīnās vērtīgas mantas un, pat uz īsu brīdi atstājot automašīnu, to aizslēgt!

Posted by Valsts policija meklē on Trešdiena, 2019. gada 11. septembris