1 komentārs
Aizdomās par uzbrukumu 14 gadus vecai meitenei Cēsīs meklē attēlā redzamo vīrieti
Foto: Valsts policija

Cēsīs, 29. augustā, nenoskaidrots vīrietis, uzbruka 2003. gadā dzimušai meitenei, nodarot miesas bojājumus. Jauniete nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē un šobrīd tās dzīvībai briesmas nedraud. Ar video kameru palīdzību, noskaidrota aizdomās turamā persona, kura, iespējams, šo uzbrukumu īstenoja.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti vai pamanījis to, zvanot pa tālruni 110. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis ap pulksten 13.00 uzbrucis jaunietei Bērzaines rajonā, Bērzaines un Alfrēda Kalniņa ielu savienojošā gravā un aizbēdzis no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša pazīmes: vecumā no 20-40 gadiem, tumšas krāsas mati, augums ap 180 cm. Ģērbies: gaišas krāsas jakā, tumšās, iespējams, džinsu biksēs.

Šobrīd notiek izmeklēšana un aktīvs darbs pie vainīgās personas identificēšanas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13.nodaļas.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Neesmu no Cēsim, to v īrieti neesmu redzejis, bet mans komentārs ir par informācijas rakstītāju izglītibu-tik daudz sintaktisko kļūdu(pieturzimju) diezgan oficiālā tekstā sen nebiju lasijis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl