Aizdomās par sevišķi cietsirdīgu slepkavību Pļavniekos aizturēts jaunietis

Komentāri
Aizdomās par sevišķi cietsirdīgu slepkavību Pļavniekos aizturēts jaunietis
Ilustratīvs foto. (Vladislavs Proškins / f64)

14. septembra rītā Pļavniekos tika noslepkavots kāds vīrietis. Cietušais mira no gūtajiem dūrieniem ar nazi, kas veikti gan viņa kājā, gan sejā. Pēc ekspertīzes noskaidrots, ka cietušā sejā slepkava izdarījis 11 griezienus. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

14. septembra rītā Pļavniekos kāds iedzīvotājs pamanījis uz ceļa guļam smagi ievainotu vīrieti. Aculiecinieks nekavējoties izsaucis Valsts policiju, Neatliekamo medicīnisko palīdzību un Ceļu policiju, jo sākotnēji šķitis, ka vīrietis cietis ceļu satiksmes negadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsaukuma brīdī cietušais vēl bijis dzīvs. Diemžēl ceļā uz slimnīcu, viņš mira. 14. septembra vakarā pēc cietušā sekcijas noskaidrots, ka cietušajam nodarīti miesas bojājumi ar nazi un tā bijusi slepkavība.

Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas darbiniekiem nekavējoties uzsāka slepkavas meklēšanas darbus.

Tika apsekota visa Pļavnieku apkārtne, izņemti video ieraksti gan no kafejnīcām, gan veikaliem, gan mājām. Vienā no video ierakstiem likumsargi pamanīja, ka cietušais atradies kādā kafejnīcā kopā ar vīrieti. Alkohola reibumā abi no kafejnīcas telpām izgājuši. Video materiālā redzams, ka vīrietis sākotnēji ar nazi iedūris cietušajam kājā pēc kā sekojuši vairāki dūrieni un griezieni sejā. Jāpiemin, ka kopumā vīrietis cietušā sejā veicis 11 griezienus.

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja slepkavas personību, kā rezultātā viņš tika atrasts un aizturēts. 1997. gadā dzimušais aizturētais iepriekš policijas redzeslokā nav nonācis. Slepkavības motīvi vēl tiek skaidroti.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta ceturtā punkta – par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam 16. septembrī tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl