Aizdomās par nežēlīgu bezpajumtnieka piekaušanu aizturēti 13 un 14 gadus veci pusaudži

1 komentārs
Aizdomās par nežēlīgu bezpajumtnieka piekaušanu aizturēti 13 un 14 gadus veci pusaudži
Foto: Ekrānuzņēmums

27. jūnijā īsi pēc plkst. 1.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja divus pusaudžus, kuri nogāza no kājām kādu vīrieti un sāka spārdīt. Pēc tam uzbrucēji aizskrēja un nozuda no pilsētas videonovērošanas kameru redzamības zonas.

Divas RPP Latgales pārvaldes autopatruļas uzsāka tuvāko teritoriju apsekošanu, savukārt viena autopatruļa devās pie cietušā. Vienlaikus RPP videonovērošanas centra darbinieki turpināja meklēt jauniešus citās pilsētas kamerās. Tikmēr piekautais vīrietis piecēlās kājās un grīļodamies sāka iet uz promenādes pusi.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, cietušo aicināja apsēsties uz netālu esošā soliņa, lai sagaidītu mediķus.

Cietušais skaidroja, ka ir bezpajumtnieks un līdzi viņam nav bijušas vērtīgas mantas. Kungs stāstīja, ka pusaudži uzbrukuši bez jebkādas motivācijas. Drīz pēc tam notikuma vietā ieradās mediķi, kuri nolēma cietušo hospitalizēt.

Pēc nepilnu trīs stundu meklēšanas RPP videonovērošanas centra darbinieki pamanīja pusaudžus Gogoļa ielā. Informācija nodota divām tuvākajām RPP Latgales pārvaldes autopatruļām, kuras darbinieki nekavējoties ieradās norādītajā adresē un jauniešus aizturēja.

Veicot personu datu pārbaudi, atklājās, ka uzbrucēji ir vien 13 un 14 gadus veci. Pēc aizturēšanas abi pusaudži nogādāti netālu esošajā Valsts policijas iecirknī, kur pašlaik turpinās apstākļu noskaidrošana.

1 komentārs