Komentāri
Aizdomās par elektrovelosipēda piesavināšanos policija meklē attēlā redzamo vīrieti
Foto: Valsts policija

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka trešdien, 8. augustā, Jūrmalā pagaidām nenoskaidrots vīrietis iznomāja apmēram 2000 eiro vērtu elektrovelosipēdu, taču vēlāk to nomas uzņēmumam neatgrieza.

Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nomas darbiniekiem bija uzrādījis citas personas dokumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 179. panta pirmās daļas – par piesavināšanos. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija ir ieguvusi fotogrāfiju, kurā redzams aizdomās turētais vīrietis.

Policija aicina iedzīvotājus apskatīt vīrieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš atpazīst tajā redzamo vīrieti vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru: 67075147, 67075154, 67075111 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl