9 komentāri
Aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu aizturētas trīs Valsts policijas amatpersonas
Ģirts Ozoliņš / f64

Veicot izmeklēšanas darbības iepriekš uzsāktajā kriminālprocesā, aizdomās par amatpersonu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un bezdarbību mantkārīgā nolūkā Iekšējās drošības birojs aizturēja trīs Valsts policijas Kriminālpolicijas amatpersonas, kā arī vienu privātpersonu, informē Iekšējais drošības birojs.

Aizturētās amatpersonas Valsts policijā pildīja dienesta pienākumus, kas saistīti ar akcizēto preču nelikumīgās aprites apkarošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divām Valsts policijas amatpersonām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, bet vienai policijas amatpersonai sākotnēji tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, kas tika aizstāts ar citiem drošības līdzekļiem, jo tika iemaksāta tiesas lēmumā par apcietinājumu noteiktā drošības nauda. Šobrīd visas aizturētās amatpersonas ir atstādinātas no dienesta pienākumu pildīšanas Valsts policijā.

Iekšējās drošības birojs turpina pirmstiesas izmeklēšanu. Izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju nevaram sniegt. Iekšējais drošības birojs atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Iekšējās drošības birojs ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša tiesībsargājoša iestāde, kuras funkcijas ir atklāt, izmeklēt un novērst noziedzīgus nodarījumus, kurus izdarījušas Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu (izņemot Drošības policiju) amatpersonas un darbinieki.

Tāpat Iekšējās drošības birojs izmeklē ar vardarbību saistītus noziedzīgus nodarījumus, kurus, pildot dienesta pienākumus, izdarījušas Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm ieslodzījuma vietās, Ostas policijas, kā arī pašvaldības policijas darbinieki.

TOP komentāri

 • Eldars Salvis Ozolinsh
  +1 +1 0

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Nevar būt...
  Tikai trīs?
  Pārējās liekēžu pakaļas atkal piesedza?
  😡😡😡
 • Anda
  0 0 0

  Anda

  Daudz nozarēs Latvijā krāpnieki un blēži .Ik dienas prātam neaptveramas nelikumības.Kāpēc?Ļoti milzīga birokrātija,manuprāt,un nevar nekam izsekot laicīgi.Staigā milijoni un valsts esot nabadzīga...
 • Roberts Valenburgs
  0 0 0

  Roberts Valenburgs

  😂 ja to būtu darījis parasts iedzīvotājs tad būtu cietuma sods

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl