Komentāri

Diviem drosmīgiem vīriem izdevies stāties pretī noziedzniekam, kurš Vecrīgā bija iekārojis kādas jaunas sievietes somiņu.

Sestdienas naktī likumsargi saņēmuši izsaukumu, kas licis rīkoties nekavējoties – divi drosmīgi vīri netālu no Bastejkalna pa karstām pēdām notvēruši kādu noziedznieku. Viņš pirms brīža kādā vecpilsētas bārā bija paņēmis somiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz kārtībsargu jautājumu, kāpēc paņēmis somiņu, vīrietis vainu mēģināja novelt uz grādīgajiem dzērieniem: “Ai, esmu piedzēries. Ai, nu nelabais ieveda kārdināšanā.” Pārmeklējot vīrieti, tika atrasta arī šļirce un karote, kas liecināja par to, ka viņš iepriekš, visticamāk, lietojis narkotiskās vielas.

Vēlāk pie bāra sastapta arī cietusī – 19 gadus veca jauniete, kura pauda pateicību par to, ka viņas somiņa ir atgūta.

Policisti saka lielu paldies abiem drosminiekiem, kuri nebaidījās stāties pretī augumā krietni vien raženākajam ļaundarim un kārtējo reizi pierādīja to, ka pašiem noziedzniekiem ir jābaidās no sastapšanās ar ”nepareizajiem” tipiņiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl