Komentāri

Diviem drosmīgiem vīriem izdevies stāties pretī noziedzniekam, kurš Vecrīgā bija iekārojis kādas jaunas sievietes somiņu.

Sestdienas naktī likumsargi saņēmuši izsaukumu, kas licis rīkoties nekavējoties – divi drosmīgi vīri netālu no Bastejkalna pa karstām pēdām notvēruši kādu noziedznieku. Viņš pirms brīža kādā vecpilsētas bārā bija paņēmis somiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz kārtībsargu jautājumu, kāpēc paņēmis somiņu, vīrietis vainu mēģināja novelt uz grādīgajiem dzērieniem: “Ai, esmu piedzēries. Ai, nu nelabais ieveda kārdināšanā.” Pārmeklējot vīrieti, tika atrasta arī šļirce un karote, kas liecināja par to, ka viņš iepriekš, visticamāk, lietojis narkotiskās vielas.

Vēlāk pie bāra sastapta arī cietusī – 19 gadus veca jauniete, kura pauda pateicību par to, ka viņas somiņa ir atgūta.

Policisti saka lielu paldies abiem drosminiekiem, kuri nebaidījās stāties pretī augumā krietni vien raženākajam ļaundarim un kārtējo reizi pierādīja to, ka pašiem noziedzniekiem ir jābaidās no sastapšanās ar ”nepareizajiem” tipiņiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl