Agresīvs vīrietis 9. maijā Rīgā izsitis autobusa stiklu

Komentāri
Agresīvs vīrietis 9. maijā Rīgā izsitis autobusa stiklu
Foto: F64

Likumsargiem operatīvi izdevies aizturēt vīrieti, kurš autobusam izsita loga stiklu, informē Valsts policija.

Vakar, 9. maijā, pa ”karstām” pēdām aizturējām vīrieti, kurš izsita loga stiklu sabiedriskajam transportam. Rīgā, Mūkusalas ielā 3, ap pusnakti kāds agresīvs vīrietis, ejot garām sabiedriskajam autobusam, no ārpuses izsita sāna loga stiklu. Pēc nozieguma izdarīšanas stipri piedzēries vīrietis devās prom.

Sabiedriskā transporta šoferis nekavējoties vērsās pie netālu esošajiem patruļpolicistiem un aprakstīja konkrētā ļaundara izskatu. Pēc saņemtās informācijas, Rīgas Zemgales iecirkņa policistiem pa ”karstām” pēdām izdevās ļaundari turpat netālu pamanīt un aizturēt. Pārbaudot alkohola koncentrāciju aizdomās turētā asinīs, atklājās, ka viņš ir 2,05 promiļu stiprā reibumā. Jāpiemin, ka 1980. gadā dzimušais vīrietis jau vairākas reizes sodīts par zādzībām un vienu reizi par laupīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta – par mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Pašlaik vīrietis atrodas izolatorā.

Lasi vēl