Komentāri
Āgenskalna “bomzīši” iecienījuši ziedus; “Sargiet savus puķupodus!” aicina āgenskalnieši
Ilustratīvs foto: LETA

Gaišā dienas laikā no kādas “skaistumnīcas” fasādes nozagts puķupods, informē šīs iestādes pārstāvji sociālajā tīklā “Facebook”. Tādēļ ieraksta autori aicina visus uzmanīt savus puķupodus, jo “bomzīši tos ir iecienījuši”.

“Sveiciens! Tik tikko, gaišā dienas laikā nozaga pie fasādes karājošos puķu podu. Ir mēģināts abus nofenderēt, bet vienu garāmgājējs ir paspējis atņemts. Liels paldies svešiniekam par to!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sargiet savus ziedus! Āgenskalna bomzīši tos ir iecienījuši!” vēsta ieraksts “Facebook”.

Lai arī savā ziņā šis vēstījums izraisa smaidu, iespējams, ka tas mudinās tos, kas izkar puķu podus uz balkoniem un fasādēm, tos acīgāk uzmanīt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl