Komentāri
Āgenskalna “bomzīši” iecienījuši ziedus; “Sargiet savus puķupodus!” aicina āgenskalnieši
Ilustratīvs foto: LETA

Gaišā dienas laikā no kādas “skaistumnīcas” fasādes nozagts puķupods, informē šīs iestādes pārstāvji sociālajā tīklā “Facebook”. Tādēļ ieraksta autori aicina visus uzmanīt savus puķupodus, jo “bomzīši tos ir iecienījuši”.

“Sveiciens! Tik tikko, gaišā dienas laikā nozaga pie fasādes karājošos puķu podu. Ir mēģināts abus nofenderēt, bet vienu garāmgājējs ir paspējis atņemts. Liels paldies svešiniekam par to!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sargiet savus ziedus! Āgenskalna bomzīši tos ir iecienījuši!” vēsta ieraksts “Facebook”.

Lai arī savā ziņā šis vēstījums izraisa smaidu, iespējams, ka tas mudinās tos, kas izkar puķu podus uz balkoniem un fasādēm, tos acīgāk uzmanīt.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl