Aculiecinieks pieķer garnadzi, kurš cenšas apzagt svešu automašīnu

Komentāri

Kādam vīrietim, stāvot uz sava balkona, Maskavas ielā, pie tirdzniecības centra “Zoom”, pavēries amizants, bet tajā pašā laikā skumjš skats. Kāds “golfiņa” šoferis apzadzis svešu automašīnu un aizmucis pār tuvējo pļavu.

Aculiecinieks vēlas pabrīdināt citus par nepatīkamu apzagšanas veidu, kur zaudējumos jāierēķina ne vien nozagtās mantas vērtība, bet arī bojātais auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inscenējot it kā nejaušu riepas pārduršanu un izmantojot autovadītāju lētticību, kāds vīrietis Rīgā mēģināja apzagt automašīnu brīdī, kamēr šoferis cīnās ar bojātā riteņa nomaiņu.

Aculiecinieks no balkona mēģinājis pievērst cietušo vīriešu uzmanību, kliedzot un mājot ar rokām. Pēc īsa brīža tas arī izdevās. Viņi pamanīja, ka autosalonā soma vairs neatrodas un skrēja pakaļ “golfiņam”. Zaglis izsviedis nozagto somu no savas automašīnas un aizbraucis.

Lai arī pēdējā gada laikā par šāda veida zādzībām policija saņēmusi vien trīs iesniegumus, ir vērts uzklausīt un ievērot elementārus drošības pasākumus. Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl