Aculieciniece par Bunkus slepkavību: “Tajā pusē” arī bez naudas tiks

1 komentārs
Aculieciniece par Bunkus slepkavību: “Tajā pusē” arī bez naudas tiks
Foto: LETA

Trešdienas mierīgo rītu Rīgas Brāļu kapu apkaimē pēkšņi pāršalca automāta ložu kārta, kas tika raidīta kāda balta apvidus auto virzienā.

Šāvieni caururba “Range Rover” vējstiklu un skāra automašīnā esošo vadītāju. Gūto ievainojumu dēļ šoferis strauji nogriezās pa labi, aizšķērsot ceļazīmi, šķērsojot gājēju ietvi un apstājoties vien pēc ietriekšanās kapu žogā.

Automobiļa vadītājs mira turpat notikuma vietā.

Aculiecinieki nozieguma brīdī notikuma vietas tuvumā redzējuši arī kādu mikroautobusu ar tentu, kas pēc baltā apvidus auto avārijas strauji devies Brasas tilta virzienā. Domājams, ka tajā atradies uzbrucējs vai uzbrucēji, kuri centušies pamest nozieguma vietu.

Par to arī liecina fakts, ka aptuveni piecas minūtes vēlāk, aculiecinieki Varoņu ielā piefiksējuši kadrus, kuros, visticamāk, redzams kā gaisā izkūp daudzi pierādījumi, kas varētu palīdzētu notvert šāvēju.

Pāris minūtes vēlāk notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji, kuri apslāpējuši liesmas, bet drīz vien par šī notikuma vietu ieinteresējušies arī likuma sargi.

Laikā, kamēr Aizsaules ielā vēl rosījušies kriminālpolicisti un eksperti, apkārtnes tirgotāju vidū jau bija izplatījušās ziņas, ka nošautais ir kāds ar finanšu sfēru saistīts vīrietis, iespējams, bankas darbinieks. Taču drīz vien atklājies, ka baltā apvidus auto stūrētājs ir maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

“Kas to zin, kādam vajadzēja naudu… Es jau smejos, tajā pusē arī bez naudas tiks. Tur vairāk nevajag neko,” stāsta puķu tirgotāja Maiga, kura dzirdēja šāvienus.

Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins sasauktajā preses konferencē solīja, ka šī nozieguma izmeklēšanā iesaistīs labākos izmeklētājos un operatīvos darbiniekus.

Tāpat, likuma sargi iespējamo uzbrucēju aizturēšanā sadarbošoties ar Valsts robežsardzi. Šobrīd policisti aicina atsaukties slepkavības lieciniekus un ikvienu, kuram ir informācija, kas varētu palīdzēt slepkavības atklāšanā. Tāpat, tiek meklēti ļaudis, kuri redzēja slepkavībā izmantotā transportlīdzekļa aizdedzināšanu.