Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Noziedzība

Policija notver rūdītu zagli, kurš pārvietojies ar divriteni un “aptīrījis” atpūtniekus

Policija notver rūdītu zagli, kurš pārvietojies ar divriteni un "aptīrījis" atpūtniekus

Lai arī pludmales sezonu šogad nevar nosaukt par izdevušos, atpūtnieki tik un tā brauc uz jūru kaut vai gar to pastaigāties. Ir arī tādi, kuri nakšņo teltīs vai mīl nakts pārgājienus un savas mašīnas diennakts tumšajā stundā atstāj nepieskatītas nomaļās vietās. To ilgstoši izmantojis kāds automašīnu apzadzējs, kuru policistiem beidzot izdevies notvert.

Olainē par viesnīcas darbinieces saduršanu aizturēts apmeklētājs

Olainē par viesnīcas darbinieces saduršanu aizturēts apmeklētājs

Pagājušās nedēļas beigās viesnīcā Olainē ar nazi tika smagi sadurta viesnīcas dežurante. Aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu Valsts policija sadarbībā ar Olaines novada pašvaldības policiju aizturējusi viesnīcas apmeklētāju – agrāk sodītu 1960. gadā dzimušu vīrieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un apcietināts aizdomās turētais.

Ogrē slepkava, durot galvā un kaklā, nogalina 70 gadus vecu sievieti

Ogrē slepkava, durot galvā un kaklā, nogalina 70 gadus vecu sievieti

Pagājušajā nedēļā Ogrē savā dzīvoklī tika atrasta 70 gadus veca mirusi sieviete ar durtām brūcēm galvā un kaklā, ziņo Valsts policija. Dažu stundu laikā policijas darbinieki aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu aizturēja bojāgājušajai sievietei iepriekš pazīstamu vīrieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Pierobežas saimniecības – lietuviešu laupītāju mērķis! Ezeres pagastā “aizdzīts” 60 000 eiro vērts traktors

Pierobežas saimniecības - lietuviešu laupītāju mērķis! Ezeres pagastā "aizdzīts" 60 000 eiro vērts traktors 3

Kamēr saimnieki atpūšas pēc svētku brīvdienām un gatavojas uzsākt jaunu darba nedēļu, kāds neliešu bars naktī ielaužas saimniecībā, iedarbina traktoru un pazūd tuvējā ražas laukā. Par nepatīkamu zādzību Ezeres pagastā, kas citiem var kalpot par mācību savu īpašumu apsargāt ar zobiem un nagiem un nesmādēt apdrošināšanu vai video novērošanas iekārtas, lasiet turpmāk.