Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

Nodūra bijušās sievas jauno vīru un paņēma līdzi meitu - zināmi fakti par slepkavību Vecmīlgrāvī

Nodūra bijušās sievas jauno vīru un paņēma līdzi meitu - zināmi fakti par slepkavību Vecmīlgrāvī 1

Dramatisks stāsts, kas pavisam nesen risinājies Mīlgrāvja un Sarkandaugavas apkaimē. Kopīga iedzeršana beigusies ar asinsizliešanu un kāda vīra nāvi, bet pats uzbrucējs no nozieguma vietas nezināmā virzienā devies prom kopā ar astoņgadīgu meiteni. Likumsakarīgi, ka šāds stāsta sākums mobilizējis vai visus galvaspilsētas policistus, un drīz vien pa pēdām aizbēgušajam devušies ne tikai kriminālpolicisti, bet pat pretterorisma vienība “Omega”.

Sarkandaugavā noslepkavots vīrietis; aizdomās turētais notverts

Sarkandaugavā noslepkavots vīrietis; aizdomās turētais notverts

Sestdien, 16. martā, ap plkst. 19.00 Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemta informācija, ka dzīvoklī Sarkandaugavā atrodoties vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Par notikušo paziņoja bojā gājušā tuviniece, informē Valsts policija.

Par erotisko žurnālu zādzību piespriež mēnesi aiz restēm

Par erotisko žurnālu zādzību piespriež mēnesi aiz restēm 43

Zemgales rajona tiesa Jēkabpilī piespriedusi vienu mēnesi ilgu ieslodzījumu kādam vīrietim, kurš “Narvesen” veikalā nozaga sešus žurnālus, no kuriem vairāki bija pornogrāfiska rakstura, norādīts publiski pieejamajā anonimizētajā spriedumā.

"Jālec ārā!" - vīrietis Iļģuciemā līdz komai piekauj savu "pudeles brāli" un ir gatavs nonāvēties

"Jālec ārā!" - vīrietis Iļģuciemā līdz komai piekauj savu "pudeles brāli" un ir gatavs nonāvēties 5

Kādā daudzdzīvokļu namā Iļģuciemā iedzīvotāji gaišā dienas laikā sadzirdējuši izmisīgus saucienus pēc palīdzības, kas pēc mirkļa pieklusuši, taču atbraukušie policisti drīz vien secinājuši, ka šoreiz izsaucēji nejoko. Kādā miteklī atradies smagi ievainots vīrietis, bet viņa pāridarītājs atteicies atvērt durvis un piedraudējis, ka tūlīt izlēks pa trešā stāva logu.