Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Kāds pāris uzrīko iedzeršanu Jaunciema kapos un traucē mieru dzīvajiem

Kāds pāris uzrīko iedzeršanu Jaunciema kapos un traucē mieru dzīvajiem 8

Kapos ir pieņemts uzvesties klusi, ar cieņu pret apkārtējiem apmeklētājiem un aizsaulē aizgājušajiem. Diemžēl ne visi spēj apvaldīt savu dabu un uzvesties, kā pienākas. Kāds pāris Jaunciema kapos uzrīkoja iedzeršanu, traucēja apkārtējiem un no pacietības spēja izvest arī policijas darbiniekus.

Policists veica kreiso pagriezienu, nepārliecinoties, ka pa galveno ceļu neviens nebrauc

Policists veica kreiso pagriezienu, nepārliecinoties, ka pa galveno ceļu neviens nebrauc

Parasti, kad avārijās iesaistīti policisti, kā pirmais, kas tiek pasniegts medijiem, ir ziņa, ka likumsargi braukuši ar iedegtām bākugunīm un skaņas signāliem, parādot, ka policisti automātiski ne pie kā nav vainīgi. Otrdien, 8. augustā, kādā avārijā iekļuvis policists gan nesāka noliegt savu vainu un otra avarējušā auto šoferim pat atvainojās.

Divi iereibuši vīrieši Mīlgrāvī izsit sabiedriskā transporta logu

Divi iereibuši vīrieši Mīlgrāvī izsit sabiedriskā transporta logu

4. augustā plkst. 22.30 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Mīlgrāvī, pamanīja “Rīgas satiksmes” autobusu, kam bija ieslēgts avārijas signāls. Blakus sabiedriskajam transportam stāvēja vairāki satraukti jaunieši. Policisti nolēma apstāties un pārliecināties, vai nav nepieciešama palīdzība.

Valsts policija Ventspilī likvidē marihuānas audzētavu

Valsts policija Ventspilī likvidē marihuānas audzētavu

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī jūlija beigās divu vīriešu dzīvesvietās konstatēja vairākus marihuānas stādus, kā arī jau izžāvētu marihuānu. Kopumā no abām adresēm tika izņemti 56 stādi marihuānas.

Stipri piedzēries vīrietis atriebjas bijušajai draudzenei un bēg no policistiem

Stipri piedzēries vīrietis atriebjas bijušajai draudzenei un bēg no policistiem 1

Valsts policija jūlija beigās saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš izrēķinājies ar savu bijušo draudzeni, kura dzīvo Siguldā. Proti, 31. jūlijā, viņš ieradies pie draudzenes automašīnas un to sadauzījis, izsitot stiklu un sabojājot motora pārsegu. Vīrietis bijis tik dusmīgs, ka pie automašīnas vienas dienas laikā atgriezies divas reizes, bet nozieguma epizožu starplaikos slēpies no policijas.

Bezvēsts pazudis “Kino cilvēks” – par godu Kino muzejam veidots eksponāts

Bezvēsts pazudis "Kino cilvēks" - par godu Kino muzejam veidots eksponāts

Pirms pāris gadiem par godu Kino muzejam veidotais eksponāts “Kino cilvēks” klusajā Mēness ielas pagalmā novietots pirms aptuveni trīs mēnešiem. Tā tas vadījis savas dienas turpat līdzās filmu studijas “Rija” darbiniekiem un laiku pa laikam piedalījies saviesīgos pagalma pasākumos. Diemžēl pirms pāris dienām vīrs bezvēsts pazudis.

”Vienās asinīs centās apturēt automašīnu” – no meža izlec meitene un lūdz palīdzību garām braucošam šoferim

“Vienās asinīs centās apturēt automašīnu” – no meža izlec meitene un lūdz palīdzību garām braucošam šoferim 8

”Pavisam jauna meitene, faktiski vēl bērns, no rajona atbrauca, atsaucoties darba sludinājumam. Viņa devās uz darba pārrunām cauri mežam. [..] Kad sajuta ko nelāgu, sāka pretoties un muka prom, taču saņēma sitienu pa galvu,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Raimonds, kurš apturēja automašīnu, kad ”asiņainā meitene” teju izlēca no krūmiem tai priekšā, cenšoties to apturēt.