Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

Divas reizes vienas nedēļas laikā - "Latvijas balzama" veikals Rīgas centrā cieš no zagļu sirojumiem

Divas reizes vienas nedēļas laikā - "Latvijas balzama" veikals Rīgas centrā cieš no zagļu sirojumiem 1

Rīgā viens no “Latvijas balzama” veikaliem nedēļas laikā piedzīvojis divas līdzīgas zādzības. Kopējā zaudētā summa pagaidām aplēsta četru tūkstošu eiro apmērā. Veikala pārdevējas atklāj, ka ir ļoti uztraukušās, jo garnadži šķiet iecienījušu tieši viņu darba vietu, turklāt, policijai pagaidām nav izdevies noskaidrot noziedznieku identitāti vai skaitu.

Netipiska zādzība - garnadzis Rīgas centrā aizdzen mazo PanCar auto

Netipiska zādzība - garnadzis Rīgas centrā aizdzen mazo PanCar auto

Izveidot biznesu un noturēties tā teikt virs ūdens, mūsdienās nemaz nav tik vienkārši. Jāseko līdzi likumu grozījumiem, jācīnās ar birokrātiju, jāizdabā klientiem un visbeidzot arī jāsargā savas investīcijas no cilvēkiem, kas stāv ārpus likuma, proti zagļiem. Pirms pāris dienām, Rīgā, kāds garnadzis izdomāja nozagt unikālu spēkratu no kādas autonomas.

Skandāls Purvciemā: iereibis vīrietis draud nogalināt savu sievu un žņaudz viņas dēlu

Skandāls Purvciemā: iereibis vīrietis draud nogalināt savu sievu un žņaudz viņas dēlu

Purvciema iedzīvotāji pirms ieradās policija paspējuši novērst vardarbīga konflikta turpinājumu, kas, iespējams, būtu beidzies traģiski. Trīs aculiecinieki kopīgiem spēkiem turēja kādas kāpņu telpas durvis, caur kurām izlauzties centās piedzēries un agresīvs vīrietis. Viņš draudēja nogalināt savu sievu un centās nožņaugt viņas 17 gadus veco dēlu. Tieši pateicoties drosmīgajiem kaimiņiem, policijai izdevās vīrieti sagūstīt.