Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

"Gribēja padzerties"?! Cietsirdīgās Jaunolaines dubultslepkavības vaininieks tiesā min absurdu iemeslu

"Gribēja padzerties"?! Cietsirdīgās Jaunolaines dubultslepkavības vaininieks tiesā min absurdu iemeslu 1

Pagājušā gada augustā stāstījām par smagu noziegumu Jaunolainē, kur savās mājās tika atrasti nogalināti divi pensionāri un suns, bet ēku, slēpjot nozieguma pēdas, 39 gadus vecais slepkava mēģinājis nodedzināt. Šajā lietā izmeklēšanai izdevies noskaidrot dažus faktus, kas šausmina vēl vairāk, jo uzbrukums bijis absolūti bezmērķīgs un strīds starp upuriem un uzbrucēju bijis pavisam nenozīmīgs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Jelgavā uzdarbojies riepu dūrējs un apskādējis vairākas automašīnas

Jelgavā uzdarbojies riepu dūrējs un apskādējis vairākas automašīnas 1

“Rajonā atvērta jauna maksas autostāvvieta vai riepu montāžas serviss,” neizpratnē retoriski vaicā Jelgavas iedzīvotāji no Meiju ceļa. Brīvdienās tur uzdarbojies riepu dūrējs un apskādējis vairāku ģimeņu automašīnas, nešķirojot ne jaunus ne vecus spēkratus, ne arī to, kur un kā tie novietoti.

Divi tīņi "aptīra" Rīgas tuneļa kiosku - tagad par to viņiem draud cietumsods

Divi tīņi "aptīra" Rīgas tuneļa kiosku - tagad par to viņiem draud cietumsods 3

1. februāra naktī plkst.  00.27 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) videonovērošanas centra darbinieki ”ZZ” tunelī pamanīja divus jauniešus, kuri pusotras minūtes laikā uzlauza kādu kiosku un nozaga vairākus telefonu un planšetdatorus. Uzreiz pēc nozieguma pastrādāšanas jaunieši aizskrēja Rīgas centrāltirgus virzienā.

Rīgā aizturēti četri pusaudži ar marihuānu

Rīgā aizturēti četri pusaudži ar marihuānu 17

26. janvārī īsi pēc plkst. 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja divus jauniešus, kuri, ieraugot policijas tuvošanos, strauji nogriezās un ik pa laikam atskatījās. Policisti nolēma noskaidrot jauniešu aizdomīgās uzvedības motīvus un viņus apturēja.