Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. jūlijs

Rozālija, Roze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vērsim

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops dvīņiem

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops vēzim

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops lauvai

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops jaunavai

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops svariem

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops skorpionam

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

Horoskops strēlniekam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops mežāzim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops zivīm

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

Policisti pieķer trīs kabeļu zagļus

Policisti pieķer trīs kabeļu zagļus

Naktī uz piektdienu, 5.jūliju, galvaspilsētas pašvaldības policisti saņēmuši ziņu par kādu aizdomīgu trijotni, kas netālu no Krasta ielas cilājot smagos metāla vākus, kas sedz komunikāciju akas.

Rīgā uzdarbojas viltus "Latvijas gāzes" darbiniece

Rīgā uzdarbojas viltus "Latvijas gāzes" darbiniece 1

Šonedēļ reģistrēti trīs gadījumi, kad pagaidām nenoskaidrota sieviete, uzdodoties par AS “Latvijas gāze” darbinieci, ar viltu iekļuvusi senioru dzīvokļos, portālu Skaties.lv informē Valsts policija.

Kabatzagļu bariņš "apstrādā" divas tūristes no Turcijas

Kabatzagļu bariņš "apstrādā" divas tūristes no Turcijas 11

Divas tūristes no Turcijas iekūlušās “piedzīvojumos”, –  pāris stundas pirms sava lidojuma mājup viņas pazemes tunelī sastapušās ar necerētu laipnību un vairākām sievietēm, kā arī kādu vīru, kuri izrādījuši ārkārtīgu vēlmi palīdzēt – viņi varot palīdzēt aiznest smagos koferus.

Būtiski samazinājies auto zādzību skaits

Būtiski samazinājies auto zādzību skaits

Policisti aplēsuši, ka šī gada pirmajā pusē auto zādzību skaits mazinājies uz pusi, un, protams, to skaidro ar labi paveiktu darbu. Raidījums “Degpunktā” iedziļinājās plašāk likumsargu argumentos par tik labiem rādītājiem.

"Veikala telpas bija pamatīgi pielietas asinīm..." Vīrietis piekauj pārdevēju un aplaupa apakšveļas veikalu

"Veikala telpas bija pamatīgi pielietas asinīm..." Vīrietis piekauj pārdevēju un aplaupa apakšveļas veikalu 18

Gaišā dienas laikā apakšveļas veikalā Tallinas ielā uzradies kāds visai aizdomīgs vīrietis, kurš centies nozagt sieviešu apakšveļu, taču, – kad tas nav izdevies, ļaundaris nežēlīgi piekāvis veikala pārdevēju, nozadzis it visu veikalā uz ātru roku atrodamo un aizmucis. Kā izrādās, vīrietis jau iepriekš atradies policijas meklēšanā.

Bolderājā pie tilta atrod atkailinātu meitenes līķi - viņa kļuvusi par vairāku apdullinātu vīriešu upuri

Bolderājā pie tilta atrod atkailinātu meitenes līķi - viņa kļuvusi par vairāku apdullinātu vīriešu upuri 25

Galvaspilsētas videonovērošanas kameras bieži pamana jaunus cilvēkus, kas rada dažādas nekārtības, – lieto alkoholu, kaujas, atvieglojas kur pagadās vai apzīmē tiltus un tuneļus. Šos pārkāpumus, protams, ir jānovērš, taču žēl, ka brīžos, kad notiek incidenti, kas var maksāt cilvēka dzīvību, nevienā kamerā nekas netiek manīts. Bolderājā zem divu videokameru objektīva notikusi slepkavība.

Iedūra ar nazi sirds apvidū - dzēruma strīds Maskavas forštatē beidzas ar vīrieša nāvi

Iedūra ar nazi sirds apvidū - dzēruma strīds Maskavas forštatē beidzas ar vīrieša nāvi

Sestdien, 15. jūnijā, ap pulksten septiņiem no rīta kāda Maskavas forštates iedzīvotāja pie daudzdzīvokļu nama pamanīja mirušu vīrieti un par to paziņoja Valsts policijai. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa policisti, kuri guva apstiprinājumu, ka uz zemes atrodas vīrieša līķis ar durtu brūci sirds apvidū. Turpat netālu puķu dobē bija iesprausts nazis.