Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops vērsim

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops dvīņiem

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

Horoskops vēzim

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops lauvai

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops jaunavai

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops svariem

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops skorpionam

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops strēlniekam

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops mežāzim

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops zivīm

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

Metāla zagļi "aptīra" vēsturisko Baložu kūdras bānīti - tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība!

Metāla zagļi "aptīra" vēsturisko Baložu kūdras bānīti - tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība! 1

Ķekavas novada Baložos jau kādu laiku aktīvi darbojas Kūdras bānīša draugu klubs. Tā biedri atjaunojuši veco dzelzceļu un vilcienu, kas vasarās izvadā tūristus. Diemžēl vēsturiskā dzelzceļa darbība regulāri tiek traucēta, jo sliedes un vilciena metāla konstrukcijas mēdz iekārot zagļi. Pagājušajā nedēļas nogalē pēc ilgāka klusuma brīža atkal piedzīvots garnadžu uzlidojums.

Apģērbu "tirgone" autoostā novērš sirmgalves uzmanību un nozog viņas pensiju

Apģērbu "tirgone" autoostā novērš sirmgalves uzmanību un nozog viņas pensiju 5

4. novembra pēcpusdienā, kāda pensijas vecuma kundze Rīgas autoostā izkāpa no autobusa un devās Daugavmalas virzienā. Viņa gaidīja pretī ierodamies mazdēlu. Pēkšņi sievietei iezvanījās telefons. Nolikdama somu uz soliņa autoostas teritorijā, viņa atbildēja uz zvanu. Tobrīd pie viņas pienāca nepazīstama sieviete, kura blakus viņas somiņai uzlika savas somas un sāka uzstājīgi piedāvāt iegādāties dažādus apģērbus.

Prostitūtām piedāvāja "jumta" pakalpojumus - atklājas jaunas detaļas par "džentlmeņu klubu" Rīgas centrā

Prostitūtām piedāvāja "jumta" pakalpojumus - atklājas jaunas detaļas par "džentlmeņu klubu" Rīgas centrā 3

Prostitūcija Latvijā nav aizliegta, bet nelegālas ir darbības, kas saistās ar starpniecību šajā jomā. Policija nesen aizturējusi piecus vīriešus, kuri labi pelnīja, piedāvājot vairākām prostitūtām “jumta” pakalpojumus gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Līdz ar grupējuma likvidēšanu pielikts punkts arī kāda naktslokāla eksistenci.

Apmētā auto ar ķieģeļiem; policija Iļģuciemā nozieguma vietā pieķer huligānu

Apmētā auto ar ķieģeļiem; policija Iļģuciemā nozieguma vietā pieķer huligānu 2

Kāds vīrietis nakts vidū Iļģuciemā bija izdomājis savādu “izklaidi” – viņš nolēmis ar ķieģeļiem apmētāt svešus automobiļus. Izvēlējies vietu, kur varētu būt mazāk lieku acu, viņš ķēries pie lietas un bija paspējis apskādēt jau vairākus auto, kad negaidīti no tumsas izniruši divi policisti. Kā izrādās, nolūkojot vietu, viņš nebija pamanījis, ka turpat līdzās ir policijas iecirknis.

Viena no Eiropas meklētākajām noziedzniecēm - Angeļina Sacjuka no Latvijas

Viena no Eiropas meklētākajām noziedzniecēm - Angeļina Sacjuka no Latvijas 75

Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkls (ENFAST) izveidojis kampaņu, kuras mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību starptautiski meklētiem noziedzniekiem, tādējādi sekmējot to atrašanu un aizturēšanu. Šoreiz kampaņā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta Eiropas meklētākajām sievietēm noziedzniecēm, tostarp Angeļinai Sacjukai no Latvijas.