Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

VIDEO: Ventspils pusē policistu un iereibušu vīru vidū izceļas kautiņš

VIDEO: Ventspils pusē policistu un iereibušu vīru vidū izceļas kautiņš 69

Pamatīgi iereibusi draugu kompānija Vārvē, Ventspils pusē, ap plkst. 1.00 izlēma izprovocēt garāmbraucošo likumsargu ekipāžu un parādīja inspektoriem nepiedienīgu žestu. Kad policisti pieprasīja personu apliecinošus dokumentus, vīrieši palika vēl agresīvāki. Pēc ilgas lamāšanā, sākās vardarbīgs kautiņš, kurā iesaistījās vēl citi vietējie iedzīvotāji.

Starptautiskas operācijas laikā Latvijā pārtverta liela narkotiku krava

Starptautiskas operācijas laikā Latvijā pārtverta liela narkotiku krava 2

Valsts policijas amatpersonas sadarbībā ar Lietuvas Muitu, kā arī ar Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta atbalstu šā gada 17. novembrī veica starptautisku aizturēšanas operāciju, kuras laikā Latvijā aizturēta persona, kuras vadītajā transportlīdzeklī atrasts ievērojams daudzums narkotiskās vielas.

Slepkavība Ogrē: Valsts policija pabeidz izmeklēšanu 10 gadu senā lietā

Slepkavība Ogrē: Valsts policija pabeidz izmeklēšanu 10 gadu senā lietā 3

Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu un prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību. Mērķtiecīga darba rezultātā šā gada aprīlī slepkavība tika atklāta un aizdomās par noziegumu tika aizturēta bojāgājušās darba kolēģe, informē Valsts policija.

Piedzirdīja, izvaroja un nožņaudza - tiesas priekšā stājas vīrieši, kuri Bolderājā nogalināja 15 gadīgu meiteni

Piedzirdīja, izvaroja un nožņaudza - tiesas priekšā stājas vīrieši, kuri Bolderājā nogalināja 15 gadīgu meiteni 29

Jūnijā jau vēstīts par nežēlīgu slepkavību Bolderājā, kur divu vīriešu pāris aukstasinīgi nogalināja kādu jaunu meiteni un, slēpjot nozieguma pēdas, noslīcināja tās mirstīgas atliekas Buļļupes kanālā. Piektdien policisti nāca klājā ar paziņojumu, ka izmeklēšanas process ir veiksmīgi pabeigts un jau drīzumā apsūdzētie stāsies tiesas priekšā.

Metāla zagļi "aptīra" vēsturisko Baložu kūdras bānīti - tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība!

Metāla zagļi "aptīra" vēsturisko Baložu kūdras bānīti - tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība! 1

Ķekavas novada Baložos jau kādu laiku aktīvi darbojas Kūdras bānīša draugu klubs. Tā biedri atjaunojuši veco dzelzceļu un vilcienu, kas vasarās izvadā tūristus. Diemžēl vēsturiskā dzelzceļa darbība regulāri tiek traucēta, jo sliedes un vilciena metāla konstrukcijas mēdz iekārot zagļi. Pagājušajā nedēļas nogalē pēc ilgāka klusuma brīža atkal piedzīvots garnadžu uzlidojums.