Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 26. aprīlis

Alīna, Sandris, Rūsiņš

Horoskops aunam

Dažu cilvēku tev adresētie vārdi būs grūti izprotami. Tas tevī var radīt diskomforta sajūtu, jo nespēsi visu kontrolēt un paredzēt. Nekļūsti aizdomīgs un nenoslēdzies sevī.

Horoskops vērsim

Šodien būsi citu aprūpētājs un aizstāvis. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots, nesaprasts vai aizvainots. Tas liecina par to, ka nedari vai nedzīvo saskaņā ar savu pārliecību.

Horoskops dvīņiem

Darbā būsi fokusēts un šodien jau spēsi darboties vismaz trešajā ātrumā, kas ir izcila kombinācija lielu projektu un radošu plānu gatavošanai. Tikai neiznieko laiku maznozīmīgās lietās un mācies deleģēt pienākumus.

Horoskops vēzim

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Izstarosi mieru un harmoniju un tā radīsi drošības sajūtu citiem. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Šīs lietas jānokārto šodien.

Horoskops lauvai

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar cilvēkiem, kas nākotnē varētu sagādāt tev kādu siltu vietiņu, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops jaunavai

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tas rada iekšēju diskomforta sajūtu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi klusumam un vienatnei.

Horoskops svariem

Šodien nekādu pārmērību un izvairies no pārpūles. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai mazām privātām lietām.

Horoskops skorpionam

Partnerattiecībās emocijas atdzīvosies un pieņemsies spēkā, pie kam - ļoti jaudīgi. Būsi patīkami iecietīgs pret citu trūkumiem. Domas vedinās uz baļļošanos un tusēšanu, ja ne šodien, tad rīt noteikti.

Horoskops strēlniekam

Šodien kļūsi nesalīdzināmi ātrāks un atvērtāks komunikācijai. Mentālās un arī radošās aktivitātes būs skaidras un konkrētas, bez apziņas aptumšošanas un sevis žēlošanas brīžiem.

Horoskops mežāzim

Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi estētiskie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā ar aizsietām acīm, tikai skaidra izpratne par notiekošo var sniegt pozitīvus risinājumus.

Horoskops ūdensvīram

Jāsaņemas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt lielo problēmu. Vēlreiz pārdomāsi kāda cilvēka senāk izteiktu piedāvājumu.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu finansiālo palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Rīgas centra viesnīcā atrasta noslepkavota sieviete - aizdomās par notikušo aizturēts ārvalstnieks

Rīgas centra viesnīcā atrasta noslepkavota sieviete - aizdomās par notikušo aizturēts ārvalstnieks 5

Svētdienas pievakarē Valsts policija saņēma informāciju par kādā Rīgas centra viesnīcā atrastu mirušu sievieti ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policisti ieguva informāciju, ka noziegumu, iespējams, izdarījis ārvalstnieks, kurš bija apmeties viesnīcā kopā ar bojāgājušo sievieti. Pateicoties policistu ātrai rīcībai, vīrietim neizdevās aizbēgt no valsts, un viņš nekavējoties tika aizturēts. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Zagļi trīs reizes "apciemo" vienu tirgotāju

Zagļi trīs reizes "apciemo" vienu tirgotāju

Kāds vīrietis padalījās ar videoierakstu, kur redzami kinofilmu cienīgi kadri – zagļi tērpušies maskās no veikaliem nes prom akumulatorus, sakāpj ārzemēs reģistrētā automašīnā un pazūd nezināmā virzienā.

Sarkandaugavā pārdevējas saviem spēkiem aiztur garnadzi

Sarkandaugavā pārdevējas saviem spēkiem aiztur garnadzi

Rīgas mikrorajonos esošo mazo veikaliņu pārdevēji savu klientu loku teju pārzina no galvas. Starp tiem ir gan patstāvīgie apmeklētāji, gan tie cilvēki, kuri visbiežāk tirdzniecības vietā ierodas bez maka un vēlēšanās komunicēt ar pārdevējiem. Viņu nolūks ir ātri un bez liekiem acu pāriem ienākt, piebāzt pilnas kabatas un nozust.

Policiju garāmbraucot pārsteidz zagļa nekaunība

Policiju garāmbraucot pārsteidz zagļa nekaunība 2

Automašīnu apzagšanai rūdīti speciālisti vairs negaida nakts vai vismaz tumsas iestāšanos, bet pie darba ķeras jebkurā brīvā brīdī un pat neizvairoties no skatītājiem. Kādam auto īpašniekam, kas savu spēkratu bija novietojis Dzirciema ielā, paveicās vien ar sabojātu automašīnas slēdzeni, jo zādzību ievēroja ne tie acu pāri, ar kuriem zaglis bija rēķinājies.

"Es tev tūlīt salauzīšu degunu, saprati? Tu, gaili" - bravūrīgs "varonis" Vangažos spļauj uz policijas auto un met ķieģeļus stiklos

"Es tev tūlīt salauzīšu degunu, saprati? Tu, gaili" - bravūrīgs "varonis" Vangažos spļauj uz policijas auto un met ķieģeļus stiklos 25

Kāds jauns policists un viņa pārinieks pirmajā kopīgajā darba dienā pāris stundu laikā nonācis situācijās, kādas daudzi nepiedzīvo pat vairāku darba gadu laikā – pa tumšiem ceļiem vajājis apreibušu šoferi, stājies pretī agresīviem huligāniem uz rezultātā piedzīvojis patiesi nervus kutinošus mirkļus, kad, lai glābtos no uzbrucējiem kas demolējuši policijas auto, bijis spiests, lūgt pat specvienības palīdzību.