Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops vērsim

Tavs prāts būs aktīvs, diemžēl, izdomāto nespēsi adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Priekšniecības diktāts ieviesīs korekcijas visos dienas plānos.

Horoskops dvīņiem

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops vēzim

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops lauvai

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops jaunavai

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops svariem

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

Horoskops skorpionam

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops strēlniekam

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops mežāzim

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Vadība pārcels tikšanās, metīs atpakaļ atskaites un darbinieki meklēs glābiņu pa kaktiem aprunājot nekur nederīgo vadības sistēmu.

Horoskops zivīm

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Noziedzība

Greizsirdīgu slepkavu Limbažos soda ar četriem gadiem cietumā

Greizsirdīgu slepkavu Limbažos soda ar četriem gadiem cietumā 4

Vidzemes rajona tiesa Limbažos piespriedusi četrus gadus ilgu ieslodzījumu kādam vīrietim, kurš greizsirdības motīvu vadīts izdarīja tīšus smagus miesas bojājumus, kuru rezultātā iestājās viņa partneres nāve, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.

Gulēja asiņu peļķē bez dzīvības pazīmēm - lielveikala apsargi līdz nāvei nospārda iesnaudušos klaidoni

Gulēja asiņu peļķē bez dzīvības pazīmēm - lielveikala apsargi līdz nāvei nospārda iesnaudušos klaidoni 58

Deviņdesmitajos gados un pat krietni vēlākos laikos medijos regulāri parādījās stāsti par varmācīgiem apsargiem, kas dažādos masu pasākumos, veikalos un sadzīves situācijās izrēķinājušies ar pārkāpējiem un vienkārši cilvēkiem, kas viņiem nav patikuši. Ja līdz šim šķita, ka problēma daudz maz izskausta un apsargu rindas papildinājuši saprātīgi “kadri”, tad pirms dažām dienām notikušais lielveikalā “Dole” atkal sabiedrībai nāca kā šoks. 

Policija aiztur vīriešus par laupīšanu Talsu autoostā

Policija aiztur vīriešus par laupīšanu Talsu autoostā 2

Pērnā gada 14. decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī saņemta informācija par to, ka Talsos pie autoostas romu tautības vīrieši 1950. gadā dzimušam vīrietim atņēmuši naudu. Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Vecmīlgrāvī nosists vīrietis; policija notvērusi iespējamo slepkavu

Vecmīlgrāvī nosists vīrietis; policija notvērusi iespējamo slepkavu 3

Trešdienas, 2. janvāra, rītā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, Vecmīlgrāvī. Iedzīvotājs ziņoja, ka ir atnācis ciemos pie savas paziņas, taču atradis viņu dzīvoklī mirušu ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Tobrīd dzīvoklī nevienas citas personas nebija.

VID muitas darbinieki atrod automobilī paslēptus naudas žūkšņus

VID muitas darbinieki atrod automobilī paslēptus naudas žūkšņus 2

Veicot kontroles pasākumus, VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa kādas personas mēģinājumu ievest Latvijā skaidru naudu 16 430 eiro apmērā, to nedeklarējot. Banknotes bija paslēptas dažādās vietās starp vieglā automobiļa vadītāja personiskajām mantām.