Komentāri

Nozagt neviena nepieskatītu braucamrīku, kas ziemas rītā atstāts iesilt, ir tikpat viegli, kā atņemt konfekti mazam bērnam. Tas jāņem vērā ikvienam, kurš velti paļaujas uz apkārtējo ļaužu godaprātu.

Darba dienas rītā Tukuma policisti saņēmuši palīgā saucienu no kāda Pasta ielas iedzīvotāja, kurš agrajā rītā stundā bija šķīries no sava ģimenes auto. Tas pazudis tik tikko mirklī, kamēr vīrs jau iedarbināto braucamrīku, neviena nepieskatītu, atstājis nama pagalmā.

Notikuma vietā likumsargi pieņēmuši šokētā autobraucēja liecības par pieredzēto un piefiksējuši nozagtā AUDI pazīmes. Ierosināts kriminālprocess un uzsākta izmeklēšana.

Likumsargs atklāj, ka 22 gadus vecais vīrietis nekad iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā un brīdī, kad nonācis aiz restēm vaļsirdīgi izklāstījis tās dienas notikumus. Kā izrādās, ideja par zādzību radusies spontāni – brīdī, kad puisis mēroja ceļu pie savas, nu jau bijušās draudzenes.

Tā kā šis ir pirmais jaunā vīrieša kriminālais veikums, vismaz pagaidām viņam ļauts vadīt savas dienas uz brīvām kājām. Taču likumsargi atgādina, ka muļķīgie noziegumi nepaliks bez sekām – par svešā auto zādzību un izbraucienu reibumā, puisim būs jāsēžas uz apsūdzēto sola.

 

Lasi vēl