Komentāri
Novērš mēģinājumu ievest Latvijā teju 200 tūkstošus kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, novērsa mēģinājumu nelegāli pārvietot kopumā 183 040 cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes nodokļa markām, informē VID.

2015.gada 30.janvārī Pāternieku muitas kontroles punkta (MKP) amatpersonas, veicot kravas automobiļa Iveco fizisko kontroli, kabīnes jumta konstrukcijā atklāja 30 000 Fest markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2015.gada 31.janvārī VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190.panta pirmajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm par muitošanai pakļauto preču kontrabandu, ar ko radīts būtisks kaitējums. Kriminālprocesa ietvaros aizturēta un atzīta par aizdomās turēto viena persona, kurai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Transportlīdzeklis un cigaretes izņemtas, cigaretes tiks iznīcinātas.

2015.gada 3.februārī Indras MKP, veicot Latvijā iebraukušā kravas vilciena fizisko kontroli, muitas amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām konstatēja, ka vienā vagonā zem akmeņogļu slāņa atrodas ar melnu polietilēna plēvi aptītas kartona kastes, kurās atradās cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemti 120 000 “Minsk” markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. Lietas materiāli tiks nodoti VID Muitas policijas pārvaldei jautājuma izlemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

Tās pašas dienas vakarā Pāternieku MKP, veicot vieglā automobiļa Škoda fizisko kontroli, muitas amatpersonas automobiļa aizmugurējā un priekšējā bamperā, bagāžas nodalījumā aiz apšuvuma, arkās, sliekšņos, kā arī speciāli izveidotos slēpņos atklāja cigaretes. Automobilī bija noslēptas kopumā 33 040 Pall Mall, L&M, Bond un Lucky Strike cigaretes ar Krievijas akcīzes markām.

2015.gada 4.februārī VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190.panta pirmajā daļā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm par muitošanai pakļauto preču kontrabandu, ar ko radīts būtisks kaitējums. Kriminālprocesa ietvaros aizturēta un atzīta par aizdomās turēto viena persona, kurai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Transportlīdzeklis un cigaretes izņemtas. Cigaretes tiks iznīcinātas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl