Notverts vīrietis, kurš no pensionāres izkrāpis vairākus simtus eiro

Komentāri
Notverts vīrietis, kurš no pensionāres izkrāpis vairākus simtus eiro
FOTO: LETA

Šodien, 7. oktobrī, Liepājā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja un Liepājas iecirkņa darbinieki, sadarbojoties ar kolēģiem no Rīgas, aizturēja telefonkrāpnieku, kurš kādai sirmgalvei bija izkrāpis naudas summu vairāku simtu eiro apmērā.

Aizturētais vīrietis ir Lietuvas iedzīvotājs, kurš bija zvanījis uz mājas fiksēto tālruni un krievu valodā stāstījis par nelaimē nonākušu tuvinieku. Izkrāptā nauda ir atgūta un tiks atdota cietušajai. Ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija pārbauda aizturētās personas dalību arī citos noziedzīgos nodarījumos, kā arī atgādina, ka šādi krāpšanas gadījumi var atkārtoties!

Šis ir otrais telefonkrāpšanas gadījums Liepājā.  5. oktobrī Liepājā, Alejas ielā, kādā dzīvoklī sirmgalve saņēma telefona zvanu, kurā pagaidām nenoskaidrota persona krievu valodā stāstīja, ka skolā smagus miesas bojājumus ir guvis bērns (radinieks), un, lai varētu viņam palīdzēt, ir nepieciešama nauda. Šādā veidā sievietei tika izkrāpti vairāki simti eiro.

Policija vērš uzmanību – iespējams, ka telefona zvani ar šāda un līdzīga rakstura stāstiem var atskanēt arī citos dzīvokļos, tādēļ aicinām pabrīdināt savus vecākus un vecvecākus, radiniekus un cienījama vecuma kaimiņus un atgādināt, ka gadījumā, ja nelaime patiesi būs notikusi, operatīvie dienesti nekādā gadījumā šādi nerīkosies!

Aicinām būt modriem un attapīgiem, un, saņemot šādu zvanu, nekavējoties sazināties ar policiju, zvanot 63404602, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Lasi vēl