Komentāri
Notverts vīrietis, kurš izteicis draudus par autoostas teritorijā it kā ievietotu spridzekli
FOTO: LETA

Pagājušonedēļ kādā darbadienas vakarā Valsts policija (VP) saņēma divus zvanus no vīrieša, kurš ziņoja par Rīgas autoostas teritorijā it kā ievietotu spridzekli. Vienā no reizēm vīrietis apgalvoja, ka spridzeklis esot ievietots autobusā, kas atrodas autoostas teritorijā, savukārt otrā gadījumā – ka sprāgstošā ietaise esot ievietota pašā autoostā, atklāj VP. 

No autoostas teritorijas tika evakuēti cilvēki. Valsts policijas pretterorisma vienība Omega, kā ierasts šādās situācijās, pārbaudīja autoostas teritoriju un nekādus sprādzienbīstamus priekšmetus neatrada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi noskaidroja, ka viltus zvanus, iespējams, veicis kāds 1978. gadā dzimis vīrietis. 2. novembrī Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti minēto personu Rīgā aizturēja. Aizturētais jau iepriekš vairākas reizes sodīts par dažādiem mantiskiem noziegumiem.

Savu rīcību viņš pamatoja ar atrašanos alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par apzināti nepatiesa paziņojuma par spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Jāņem vērā, ka pēc tam, kad autoostas teritorijā esošie uzņēmumi būs iesnieguši civilprasību, zvanītājam par viltus spridzekli būs jāsedz arī šiem uzņēmumiem radušies zaudējumi, kas parasti mērāmi tūkstošos.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl