Notverts lēnākais un stulbākais zaglis!

0 Komentāru
Notverts lēnākais un stulbākais zaglis!
Ilustratīvs foto: LETA

Kāds zaglis, kurš izsitis veikala ārdurvju stiklu, pēc sava ”nedarba” turpināji lēnā solī pastaigāties pa veikalu un likt groziņā visu, ko kārojis, – alkoholu, kafiju un citas preces.

Tiesa gan, kad veikalā ieradusies policija, zaglis mēģināja slēpties aiz ledusskapjiem, līdzi stiepjot iepirkumu groziņu. Slēpšanās izgāzās, un drīz vien lēnīgais zaglis tika saņemts ciet.

Kopumā zaglis esot groziņā salicis preces aptuveni 200 eiro vērtībā. Tāpat, darbojoties veikalā, garnadzis salauzis arī cigarešu stendu.

Neņemot vērā to, ka iebrucējs aizturēts, veikala darbiniekiem zādzības dienā ir vairāk darba, nekā ierasts – jāparūpējas par jauna stikla ielikšanu, jāsauc strādnieki, kuri varētu salabot cigarešu stendus un, galu galā, jāsakārto zagļa izvandītais veikals. Tāpat ir maz ticams, ka šos darbus apmaksās aizturētais garnadzis.

Bolderājas veikala saimniece atzīst, ka daudzus zagļus, kas mēģina kaut ko ”nospert”, veikala darbinieki zina jau vaigā. Viņa norāda, – savu lomu biežajā zādzību mēģinājumu skaitā spēlējot arī veikala atrašanās rajons – Bolderāja.

Marina, veikala direktore:

Šādas lielas zādzības nebija bijušas jau aptuveni gadu. ”Pa sīkumiem” gan zog… Nedēļā divas trīs reizes saucam policiju. Nu, tāda ir Bolderāja. Es, protams, negribu nevienu apvainot, bet tepat netālu no mums uzcēla sociālās mājas. Cilvēki no turienes vienkārši nāk… Mēs policistiem esam pat iedevuši adreses, personas kodus, mēs jau zinām, kur tie, kas te nāk un regulāri zog, dzīvo.

Šajā video redzēsi kārtējo neveiksmīgo zagli, kuru iegāzusi paša muļķība:

0 Komentāru