Notverts lēnākais un stulbākais zaglis!

Komentāri

Kāds zaglis, kurš izsitis veikala ārdurvju stiklu, pēc sava ”nedarba” turpināji lēnā solī pastaigāties pa veikalu un likt groziņā visu, ko kārojis, – alkoholu, kafiju un citas preces.

Tiesa gan, kad veikalā ieradusies policija, zaglis mēģināja slēpties aiz ledusskapjiem, līdzi stiepjot iepirkumu groziņu. Slēpšanās izgāzās, un drīz vien lēnīgais zaglis tika saņemts ciet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā zaglis esot groziņā salicis preces aptuveni 200 eiro vērtībā. Tāpat, darbojoties veikalā, garnadzis salauzis arī cigarešu stendu.

Neņemot vērā to, ka iebrucējs aizturēts, veikala darbiniekiem zādzības dienā ir vairāk darba, nekā ierasts – jāparūpējas par jauna stikla ielikšanu, jāsauc strādnieki, kuri varētu salabot cigarešu stendus un, galu galā, jāsakārto zagļa izvandītais veikals. Tāpat ir maz ticams, ka šos darbus apmaksās aizturētais garnadzis.

Bolderājas veikala saimniece atzīst, ka daudzus zagļus, kas mēģina kaut ko ”nospert”, veikala darbinieki zina jau vaigā. Viņa norāda, – savu lomu biežajā zādzību mēģinājumu skaitā spēlējot arī veikala atrašanās rajons – Bolderāja.

Marina, veikala direktore:

Šādas lielas zādzības nebija bijušas jau aptuveni gadu. ”Pa sīkumiem” gan zog… Nedēļā divas trīs reizes saucam policiju. Nu, tāda ir Bolderāja. Es, protams, negribu nevienu apvainot, bet tepat netālu no mums uzcēla sociālās mājas. Cilvēki no turienes vienkārši nāk… Mēs policistiem esam pat iedevuši adreses, personas kodus, mēs jau zinām, kur tie, kas te nāk un regulāri zog, dzīvo.

Šajā video redzēsi kārtējo neveiksmīgo zagli, kuru iegāzusi paša muļķība:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl