Komentāri
Notverti rūdīti kabatzagļi, kuri uzdarbojās sabiedriskajā transportā
FOTO: LETA

Valsts policija bija saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par kabatzādzībām, kas tiek veiktas Pārdaugavā sabiedriskajā transportā. Reaģējot uz iedzīvotāju informāciju, Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki apsekoja dažādus sabiedriskā transporta maršrutus un noskaidroja iespējamās vainīgās personas.

Trešdien ap pulksten 18.00 Jūrmalas gatves un Dzirciema ielas krustojumā pirms izkāpšanas no sabiedriskā transporta kāda pasažiere tika pagrūsta. Tā laikā viņai no kabatas tika izvilkts mobilais tālrunis, kuru ļaundaris uzreiz nodeva citam kabatzaglim, kas atradās turpat blakus. Cietusī sieviete un arī abi vīrieši pieturā no sabiedriskā transporta izkāpa. Viens no kabatzagļiem gāja vienā, bet otrs citā virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apmēram 20 metrus no sabiedriskā transporta pieturas policijas darbinieki aizturēja 1976. un 1982. gadā dzimušos kabatzagļus, kuri jau iepriekš vairākas reizes bija sodīti par dažādiem noziegumiem.

Mobilais telefons tika atgūts. Savukārt par zādzību uzsākts kriminālprocess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl