Notriec velosipēdistu un pamet notikuma vietu; policija meklē aculieciniekus!

Komentāri
Notriec velosipēdistu un pamet notikuma vietu; policija meklē aculieciniekus!
FOTO: LETA

Svētdien, 11.oktobrī, ap pulksten 17.35 Beverīnas novada Brenguļu pagastā, autoceļa Valmiera–Brenguļi–Bikseja 1. kilometrā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar zaļganas krāsas automašīnu uzbrauca 1958. gadā dzimušam velosipēdistam, kurš guva traumas un pēc notikušā nogādāts slimnīcā.

Vadītājs pameta notikuma vietu, neziņojot par notikušo policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūdzam palīdzību vainīgā vadītāja noskaidrošanā. Ja esi bijis aculiecinieks šim ceļu satiksmes negadījumam vai šajā laikā atradies šajā ceļa posmā un pamanīji, iespējams, bojātu automašīnu, vai ir jebkāda cita informācija, kas sekmētu pēc iespējas ātrāku vainīgā noskaidrošanu, zvani pa tālruni: 110 vai 64201310.

Policijai izdevies noskaidrot, ka automašīnā ir atradušies četri cilvēki – divas sievietes un divi vīrieši, un pēc notikušā automašīna aizbraukusi Valmieras virzienā.

Vienlaikus policija aicina pašu vadītāju vērsties policijā, jo apzināta izvairīšanās no atbildības ir vainu pastiprinošs apstāklis.

Jau vēstījām, ka septembra beigās Brenguļos tika notriekta kāda gājēja, un pēc notikušā vainīgais vadītājs notikuma vietu pameta. Pateicoties plašsaziņas līdzekļiem un iedzīvotājiem, policijai izdevās vainīgo noskaidrot un aizturēt.

Lasi vēl