Notriec sievieti, notver bruņotu laupītāju jeb aizvadītās diennakts notikumu kopsavilkums

0 Komentāru
Notriec sievieti, notver bruņotu laupītāju jeb aizvadītās diennakts notikumu kopsavilkums
FOTO: LETA

Aizvadītajā diennaktī policijas darbinieki reģistrējuši 571 likumpārkāpumu. Uz valsts ceļiem notikuši 55 satiksmes negadījumi, kuros cietuši 4 cilvēki. Reibumā pie stūres pieķerti 6 autovadītāji. Valstī izdarītas 67 zādzības un 4 laupīšanas.

Likumpārkāpumi kopā: 571

Satiksmes negadījumi: 55

Satiksmes negadījumos cietuši cilvēki: 4

Reibumā pie stūres pieķerti autovadītāji: 6

Zādzības: 67

Laupīšanas: 4

Likuma sargiem, tikai stundu pēc nozieguma pastrādāšanas izdevies aizturēt kādu 19 gadus vecu puisi, kurš bruņojies ar nazi, gaišā dienas laikā Alsungā aplaupījis degvielas uzpildes staciju. Policisti izsaka lielu pateicību iedzīvotājiem, jo tieši viņu norādes palīdzējušas šo garnadzi operatīvi aizturēt. Pie jaunieša izdevies atrast arī visas benzīntankā nolaupītas preces un naudu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Ceturtdienas pēcpusdienā Muldavas ielā, kāda 34 gadus veca sieviete ar BMW X5, uz gājēju pārejas notriekusi 38 gadus vecu sievieti, kurai pēc notikušā bija nepieciešama mediķu palīdzība. Valsts policija uzsākusi notikušā izmeklēšanu.

Ceturtdienas vakarā, Rīgā, Krišjāņa Barona un Pērnavas ielu krustojumā noticis negadījums. 53 gadus veca vīrieša vadītā tramvajā, pagaidām neskaidros apstākļos brauciena laikā nokritusi pasažiere, kāda 24 gadus veca sieviete. Cietusī jauniete, pēc notikušā nogādāta slimnīcā.

Rīgas lidostas robežsargi aizturējuši kādu meklēšanā esošu Latvijas pavalstnieku, kurš dzimtenē atgriezies no Londonas. Pēc aizturēšanas 27 gadus vecais vīrietis nodots policistu rīcībā, kuri parūpējušies par to, lai ceļotājs nonāk aiz restēm. Kā drošības līdzeklis, viņam jau iepriekš piemērots apcietinājums.

Ap pus deviņiem no rīta, vairāku automašīnu īpašnieks Liepājā, Pasta ielā konstatējis, ka izsitot loga stiklus, apzagti divi mikroautobusi Renault Trafic, viens Renault Master, kā arī vieglais auto Opel Omega. Ļaundari paņēmuši kustību sensorus, magnētisko durvju čipus un trauksmes pogas. Policisti uzsākuši izmeklēšanu, tiek precizēti nodarītie zaudējumi.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki vakar snieguši pirmo palīdzību kādam trīs gadus vecam zēnam, kurš iekāpjot uz grīdas noliktā, karstā putras katlā guvis pēdas un augšstilba apdegumus. Pēc notikušā bērns nogādāts slimnīcā.

0 Komentāru