Noslepkavotās Pupiņas vecāki tiesā demonstrē šokējošus materiālus

Pievienot komentāru
Noslepkavotās Pupiņas vecāki tiesā demonstrē šokējošus materiālus
Foto: LETA

Šodien tiesā noslepkavotās Elīnas Pupiņas vecāki tiesai demonstrēja pierādījumus, kas, viņuprāt, pamato aizdomas, ka notikusi viņu meitas slepkavība grupā, kas turklāt filmēta pagrīdes pornoindustrijai. Visas pūles to pierādīt gan līdz šim atdūrušās kā pret sienu. Uz apsūdzēto sola joprojām sēž tikai viens slepkava – limbažnieks un Elīnas draugs Jānis Gaigals.

Pirmās instances tiesa viņam piesprieda desmit gadu cietumsodu.

Valsts policija un Ģenerālprokuratūra beidzot oficiāli atzinusi pārkāpumus skandalozajā Elīnas Pupiņas slepkavības lietas izmeklēšanā. Par spīti paviršībām, kas pieļautas, vācot lietiskos pierādījumus, visticamāk, papildu izmeklēšana netiks rīkota, jo krimināllieta jau atrodas otrās instances tiesā. Oficiāls atzinums saņemts tikai tagad – trīs gadus pēc Elīnas Pupiņas zvērīgās slepkavības.

Pārbaude, kas rosināta pēc iekšlietu ministra Riharda Kozlovska lūguma, apstiprinājusi Pupiņas vecāku gadiem atkārtoto, ka policijas apskate slepkavības vietā dzīvoklī Buļļu ielā notikusi nekvalitatīvi un pavirši, neizmantojot speciālus līdzekļus. Tikai divas nedēļas pēc slepkavības pavirši apskatīta dzīvoklī pamestā soma, kurā bija samestas noslepkavotās meitenes asiņainās drēbes.

Iekšlietu ministrs un Valsts policijas pārstāvji gan akcentē, – lai arī lietas izmeklēšanā ir atklāti pārkāpumi, tie nedod pamatu apšaubīt Pupiņas vecāku apsūdzības pamatotību.

Tāpat arī slepkavas advokāte TV3 Ziņām atzina, ka, pamatojoties uz subjektīvām aizdomām, lietu pārskatīt nevar.

Tiesā sastaptie Pupiņas vecāki gan ir apņēmības pilni turpināt cīņu, lai uz apsūdzēto sola nonāktu visi vainīgie. Pupiņas vecāki uzskata, – vajag sākt jaunu izmeklēšanu, kas varētu mainīt oficiālo versiju par slepkavību bez iepriekšēja nodoma un seksuāla rakstura.

Video: