Noslepkavotās Pupiņas vecāki tiesā demonstrē šokējošus materiālus

Komentāri

Šodien tiesā noslepkavotās Elīnas Pupiņas vecāki tiesai demonstrēja pierādījumus, kas, viņuprāt, pamato aizdomas, ka notikusi viņu meitas slepkavība grupā, kas turklāt filmēta pagrīdes pornoindustrijai. Visas pūles to pierādīt gan līdz šim atdūrušās kā pret sienu. Uz apsūdzēto sola joprojām sēž tikai viens slepkava – limbažnieks un Elīnas draugs Jānis Gaigals.

Pirmās instances tiesa viņam piesprieda desmit gadu cietumsodu.

Valsts policija un Ģenerālprokuratūra beidzot oficiāli atzinusi pārkāpumus skandalozajā Elīnas Pupiņas slepkavības lietas izmeklēšanā. Par spīti paviršībām, kas pieļautas, vācot lietiskos pierādījumus, visticamāk, papildu izmeklēšana netiks rīkota, jo krimināllieta jau atrodas otrās instances tiesā. Oficiāls atzinums saņemts tikai tagad – trīs gadus pēc Elīnas Pupiņas zvērīgās slepkavības.

Pārbaude, kas rosināta pēc iekšlietu ministra Riharda Kozlovska lūguma, apstiprinājusi Pupiņas vecāku gadiem atkārtoto, ka policijas apskate slepkavības vietā dzīvoklī Buļļu ielā notikusi nekvalitatīvi un pavirši, neizmantojot speciālus līdzekļus. Tikai divas nedēļas pēc slepkavības pavirši apskatīta dzīvoklī pamestā soma, kurā bija samestas noslepkavotās meitenes asiņainās drēbes.

Iekšlietu ministrs un Valsts policijas pārstāvji gan akcentē, – lai arī lietas izmeklēšanā ir atklāti pārkāpumi, tie nedod pamatu apšaubīt Pupiņas vecāku apsūdzības pamatotību.

Tāpat arī slepkavas advokāte TV3 Ziņām atzina, ka, pamatojoties uz subjektīvām aizdomām, lietu pārskatīt nevar.

Tiesā sastaptie Pupiņas vecāki gan ir apņēmības pilni turpināt cīņu, lai uz apsūdzēto sola nonāktu visi vainīgie. Pupiņas vecāki uzskata, – vajag sākt jaunu izmeklēšanu, kas varētu mainīt oficiālo versiju par slepkavību bez iepriekšēja nodoma un seksuāla rakstura.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl