Noslepkavotā suņa lietā beidzot uzsākta izmeklēšana

Komentāri

Augustā raidījums Degpunktā jau ziņoja par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem Iecavā, kur kāds vietējais iedzīvotājs sašāvis suni, bet policija atteicās ierosināt kriminālprocesu. Pēc ilgstošas cīņas ar likumsargiem, ir izdevies panākts savu, tikai diemžēl vainīgais jau paspējis visus pierādījumus iznīcināt.

Augusta sākumā netālu no Iecavas robežas tika atrasts, nogalināts takša šķirnes suns. Dzīvnieku esot nošāvis kaimiņš – tā vismaz toreiz paziņoja dzīvnieka saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņi esot redzējuši, ka suns tīšuprāt nonāvēts, taču likumsargi šo informāciju, acīmredzot, apzināti laida gar ausīm un centās lietu izbeigt, norādot, ka pati suņa īpašniece nav nekāda pareizā meitene un viņa esot aizturēta aizdomās par kāda nozieguma paveikšanu.

Iespējams, tieši nopratināšanas laikā sieviete bijusi spiesta mainīt liecības par suņa bojāejas apstākļiem.

Raidījuma Degpunktā uzstājība tomēr likusi policistiem pārdomāt un no Mažavairogu saldētavas suņa līķis tomēr paņemts ekspertīzei un izrādījies, ka patiešām dzīvnieks nošauts.

Visu šo pūliņu rezultāts – cīņa par dzīvnieku tiesībām un to, lai cilvēki dzīvotu drošībā, ilgtermiņā vainagojusies ar konfliktu Ķekavas pašvaldībā.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Lasi vēl