Noslepkavotā suņa lietā beidzot uzsākta izmeklēšana

Komentāri

Augustā raidījums Degpunktā jau ziņoja par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem Iecavā, kur kāds vietējais iedzīvotājs sašāvis suni, bet policija atteicās ierosināt kriminālprocesu. Pēc ilgstošas cīņas ar likumsargiem, ir izdevies panākts savu, tikai diemžēl vainīgais jau paspējis visus pierādījumus iznīcināt.

Augusta sākumā netālu no Iecavas robežas tika atrasts, nogalināts takša šķirnes suns. Dzīvnieku esot nošāvis kaimiņš – tā vismaz toreiz paziņoja dzīvnieka saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņi esot redzējuši, ka suns tīšuprāt nonāvēts, taču likumsargi šo informāciju, acīmredzot, apzināti laida gar ausīm un centās lietu izbeigt, norādot, ka pati suņa īpašniece nav nekāda pareizā meitene un viņa esot aizturēta aizdomās par kāda nozieguma paveikšanu.

Iespējams, tieši nopratināšanas laikā sieviete bijusi spiesta mainīt liecības par suņa bojāejas apstākļiem.

Raidījuma Degpunktā uzstājība tomēr likusi policistiem pārdomāt un no Mažavairogu saldētavas suņa līķis tomēr paņemts ekspertīzei un izrādījies, ka patiešām dzīvnieks nošauts.

Visu šo pūliņu rezultāts – cīņa par dzīvnieku tiesībām un to, lai cilvēki dzīvotu drošībā, ilgtermiņā vainagojusies ar konfliktu Ķekavas pašvaldībā.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl