Noskaidrots velosipēdists, kurš uzbrauca sirmgalvim un aizmuka

Komentāri
Noskaidrots velosipēdists, kurš uzbrauca sirmgalvim un aizmuka
EPA/LETA

Liepājā atrasts jaunietis, kurš ar velosipēdu notrieca kādu sirmgalvi, kurš pēc negadījuma tika nogādāts slimnīcā.

Jau ziņojām, ka 29. septembrī plkst. 16.15 Liepājā, Lielajā ielā, pagaidām nenoskaidrots velosipēda vadītājs uzbrauca 1935. gadā dzimušam vīrietim. Cietušais gājējs tika nogādāts slimnīcā, un policija uzsāka administratīvo lietvedību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija lūdza atsaukties notikuma aculieciniekus, lai noskaidrotu velosipēda vadītāja personību. Pēc šā aicinājuma publicēšanas masu medijos velosipēda vadītājs pats pieteicās policijā un atzina, ka atstāja notikuma vietu, jo jutās apjucis un nobijies.

Jau informējām, ka Lielajā ielā netālu no Liepājas Latviešu biedrības nama divi jaunieši vecumā ap 16–17 gadiem brauca ar velosipēdiem, viens no viņiem uzbrauca sirmgalvim. Abi bija ģērbušies šortos, ar mugursomām. Kad ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, puiši no notikuma vietas aizbrauca.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl