Komentāri
Noskaidrots skolēnu kautiņa iemesls Ogresgalā! Izrādās, viss nemaz nav bijis tik traki, kā iepriekš medijos izskanējis
LETA

Pagājušajā nedēļā plašu sabiedrības rezonansi izraisīja incidents Ogresgala pamatskolā, kur viens pusaudzis piekāva otru un kautiņā zaudējušais puisis it kā guvis galvaskausa pamatnes lūzumu un citas nopietnas traumas. Kā izrādās, situācija nav tik dramatiska, kā tas izskanējis medijos, turklāt arī kautiņa iemesls ir visai nenopietns – bērni sastrīdējušies par apģērbu.

Ogresgala pamatskolā pēc incidenta mācības rīt ierasto gaitu un skolēni saka, ka nejūtas apdraudēti. 12 vai 13 gadu vecumā teju katram ir gadījies sakauties. Šis konkrētais incidents, cik ātri sācies, tik ātri arī beidzies. Nekādas ilgstošas fiziskas iespaidošanas neesot bijis.

Skolas direktorei par notikušo un to, kā tas izskanējis, ir lakonisks rezumējums.

Direktore norāda, ka vēl pirms visu izmeklējumu veikšanas presē jau izskanējuši neadekvāti spriedumi, kā jūtas cietušais puika. Patiesībā viņš esot teju sveiks un vesels, un sen jau palaists mājās.

Par strīda iemeslu direktore plašos paskaidrojumos neizplūst – tie vēl jāskaidro, taču cik zināms, abi puikas sastrīdējušies apģērba dēļ. Vienam it kā mugurā esot bijušas dzeltenas drēbes un otrs viņu apsaucis par citroniņu.

Bērnu vecāki notikušo savā starpā ir izrunājuši, tūlīt jau vasaras brīvlaiks, un pa šo laiku domājams situācija nomierināsies, un nākamgad abi puikas varēs turpināt mācības.

Lasi vēl