Noskaidrots Berģos atrastās sievietes nāves cēlonis

Komentāri

Otrdienas vakarā Berģos, Vējdzirnavu ielā atrasts 52 gadus vecas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Sievietei bijusi spēcīgi sasista seja un no notikuma vietas pazudusi viņas somiņa, kuru vēlāk policistiem izdevies atrast nelielā attālumā no vietas, kur uzietas mirstīgās atliekas. Šodien policisti ziņo, ka notikušais tomēr nav noziegums.

Policijas sākotnējā ekspertīze liecina, ka sievietei, visticamāk, palicis slikti un viņa mirusi tieši veselības problēmu dēļ, bet seja sasista krītot pret zemi, saka Teikas policijas priekšnieks Pauls Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmatnējā diagnoze – plašs asinsizplūdums galvā. Tas viss ir noticis, ejot, klūpot, krītot.

Izmeklēšana gan šajā lietā gan nav pabeigta, jo likumsargiem vēl jānoskaidro kā sievietes somiņa nokļuva tur, kur tai teorētiski nevajadzēja atrasties. Tā atrasta aiz Berģu kultūras nama – pa turieni bojā gājušās sievietes ceļš uz mājām nu galīgi neved.

Jebkurā gadījumā Berģu iedzīvotāji var gulēt mierīgi, jo aizdomām, ka rajonā uzdarbojas vardarbīgi uzbrucēji, šobrīd nav nekāda pamata.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl