Nopietna avārija Maskavas ielā! BMW vadītājs notriec 50 gadus vecu sievieti

0 Komentāru
Nopietna avārija Maskavas ielā! BMW vadītājs notriec 50 gadus vecu sievieti
FOTO: LETA

Ikdienas steigā gājēji un autobraucēji savā starpā spēlē ko līdzīgu krievu ruletei. Kāds kājāmgājējs aizskrien pie sarkanā, citviet automašīna aiztraucas pāri krustojumam, lai arī luksoforā jau redzams sarkanais signāls. Pārsvarā viss beidzas labi, taču gadās arī, ka ieekonomētās sekundes sāpīgi atspēlējas. 

Ceturtdienas pievakarē, pāris minūtes pēc pulksten astoņiem, uz gājēju pārejas Maskavas ielā atskanējis skaļš būkšķis. Kāds tumšas krāsas 3. sērijas BMW notriecis aptuveni piecdesmit gadus vecu sievieti, kura centusies šķērsot brauktuvi.

Redzot notikušo, klātesošie steiguši zvanīt neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai un jau pēc dažām minūtēm, sirēnu skaņu pavadīti, ieradušies mediķi. Cietusī steigšus ievietota busiņā, taču tas palicis turpat notikuma vietā. Ievainojumi bijuši tik nopietni, ka taisnā ceļā doties uz slimnīcu bijis pārāk bīstami.

Sievietei ir smagas traumas, smagi ķermeņa ievainojumi. Tajā skaitā galvas, vēdera traumas, roku lūzumi un dažādas citas nopietnas traumas. Jāsaka, ka stāvoklis, lai arī ir smags, bet stabils. Nogādāta tuvākajā slimnīcā, kas ir Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca.

Vietējie, kuri redzējuši šī nelaimes gadījuma sekas neslēpj, ka luksofors šeit nav devis vēlamo rezultātu un uz gājēju pārejas ikdienas redzamas dažādas bīstamas situācijas. Grēko gan autovadītāji, gan paši gājēji.

Pēc nelaimes gadījuma ieradušies arī ceļu policisti, kuri piefiksējuši avārijas vietā redzamās pēdas, kā arī pieņēmuši autobraucējas, kā arī klātesošo liecības par redzēto.

Valsts policijā ierosināts kriminālprocess un šobrīd izmeklēšana turpinās.

Video

0 Komentāru