Komentāri

Līdz ar velosipēdu popularitātes pieaugumu, aizvien vairāk bērnu vecāku izvēlās atvases ņemt līdzi izbraucienos. Tomēr bērnu velosēdeklīši var arī salūzt, tā apdraudot bērnu. Nelaime notikusi Jūrmalā.

Kāda 35 gadus veca sieviete vadīja velosipēdu pa Krišjāņa Barona ielu, bet 11 mēnešus vecais bērns bija iesēdināts bērnu sēdeklītī. Braucot sēdeklītis nolūza no stiprinājumiem, un bērns kopā ar sēdeklīti nokrita uz ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazulis nogādāts slimnīcā, un pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas tika atlaists mājās. Mediķi ziņo – viņam konstatēts smadzeņu satricinājums.

Velosipēdu pārdevēji ir izbrīnīti par Jūrmalā notikušo un saka, – visi sēdeklīši, ko šobrīd var iegādāties normālās tirdzniecības vietās, ir sertificēti, lai vai kāda veida krēsliņu pircējs izvēlētos.

Visiem, kuri savus bērnus pārvadā ar velosipēdu, speciālist iesaka – katru reizi pirms atvasi sēdināt krēsliņā, to labi apskatīt! Ja šķiet, ka kaut kas nav labi, radusies kāda plaisa vai citas problēmas, nekādā gadījumā nepaļauties uz labu laimi, un braucienu atlikt, līdz problēma atrisināta.

Lasi vēl