Komentāri

Šā gada 12. decembrī ap pulksten 20.55 Rīgā, Kurzemes prospektā, tika nozagta rotveileru meitene ar iesauku Reičela, kas bija atstāta pie lielveikala. Reičelas saimniece uzskata, ka suņa zādzība bijusi iepriekš rūpīgi izplānota.

Tiekoties ar LNT raidījuma Degpunktā komandu, Egita rokās tur sava suņa pēdējos iegūtos diplomus. Sieviete stāsta, ka viņa suni, nevis piesēja, bet piestiprināja siksnu ar karabīni, lai būtu pārliecināta, ka dzīvnieks nenorausies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par piemiņu suņu zaglis sievietei atstājis vien videoierakstu veikala kamerās, kur redzama viņa seja. Saimniece uzskata, – rotveilera zādzība nav bijusi spontāna. Lai zagtu tādu suni, zaglim kaut kas jāsaprot no dzīvniekiem. Tas, ka Reičela nenokoda zaglim roku, ir labas audzināšanas rezultāts.

FOTO: Valsts policija

Reičelai ir desmit gadu, viņai ir veselības problēmas. Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai rotveileru dāma pēc iespējas ātrāk atgrieztos pie savas saimnieces.

Ja jūs zināt, kur šobrīd atrodas Reičela, kurp viņa sestdienas vakarā tika aizvesta, vai arī zināt, kas ir šis cilvēks, kurš redzams videokameru ierakstos un kurš aizveda suni prom no veikala teritorijas – noteikti neklusējiet.

Sazinieties ar policiju, zvanot 110, vai arī ar suņa saimnieci Egitu, zvanot pa tālr.: 26802068.

 
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl