Nolaistai mājai iebrūk kāpnes; iedzīvotājiem draud bezpajumtnieka liktenis

Komentāri

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā Rīgā divstāvu koka mājai Sarkandaugavas ielā 21 iebrukusi kāpņutelpas grīda četru kvadrātmetru platībā, kā arī siena tādā pašā platībā un pārsegums divu kvadrātmetru platībā. Secinājums – mājā uzturēties ir bīstami dzīvībai.

Ēka avārijas stāvoklī bijusi jau kopš padomju laikiem, un par to no laika gala iedzīvotāji regulāri informējuši arī atbildīgās iestādes, taču nekas neesot ticis darīts, lai ēku savestu kārtībā. Apmēram pirms nedēļas mājas sienās parādījusies plaisa un šonedēļ notikusi avārija – iebrukusi nesošā siena un kāpnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No ēkas caur logiem izglābti astoņi cilvēki, kuri tagad izmitināti kur nu kurais – kāds paliek pie radiem, kāds pagaidu pašvaldības miteklī.

Kā norāda Rīgas namu pārvaldnieks, dzīvokļu īpašnieki jau pirms pusgada esot informēti, ka, balstoties uz eksperta atzinumu, nama ekspluatācija ir jāpārtrauc. Tieši tāpēc negadījuma vietu tagad apsargā pašvaldības policija, un jau ceturtdien tur ieradies Rīgas domes būveksperts, kurš novērtēs situāciju un sniegs slēdzienu par iespējām mājā uzturēties arī turpmāk. Visticamāk daudzi cilvēki tagad paliks bez jumta virs galvas un ja citu mitekli dome neierādīs daudzi būs spiesti kļūt par bezpajumtniekiem.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl