Nokrītot no jumta, gūst smagas traumas

Komentāri
Nokrītot no jumta, gūst smagas traumas
()

Sliežu ielā Sarkandaugavā, tieši pie dzelzceļa stacijas, atrodas dzīvojamā māja, tā saucamais jaunais projekts, kam vienā sānā vēl aizvien saglabājies vecs angārs.  Protams, ka vecā būve blakus jaunajam namam  daudziem šķistu vienkārši ne pārāk glīta, taču būtu grūti iedomāties, pie kādas nelaimes abu namu atrašanās līdzās var novest.

Kā var noprast, pagājušajā piektdienā dzīvojamajā ēkā notikusi ballīte. Jaunieši iedzēruši un, kā jau jaunieši, ķērušies pie pārgalvībām. Neviens tā īsti nezina, kā pārim – puisim un meitenei – radusies tik pārgalvīga doma, taču viņi no dzīvojamās mājas ceturtā stāva nonākuši uz angāra jumta, kas vienkārši nav izturējis romantiskās pastaigas kārotāju svaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad, kad šīferis nav izturējis viņu svaru, abi jaunieši nokrituši aptuveni no 15 metru augstuma. Ugunsdzēsējiem glābējiem vajadzēja izzāģēt eju, lai tiktu iekšā angārā pie cietušajiem, kuri bija guvuši tiešām nopietnas traumas.

Meitene, būdama pie samaņas, paguvusi vien apliecināt, ka vakarā lietojusi alkoholu. Pēc tam abi aizvesti uz slimnīcu, kur ārsti aizvien atzīst, ka viņu stāvoklis ir smags. Meitene atrodas traumatoloģijas nodaļā, bet jaunais vīrietis – aizvien intensīvajā terapijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl