Nokrītot no jumta, gūst smagas traumas

0 Komentāru
Nokrītot no jumta, gūst smagas traumas
()

Sliežu ielā Sarkandaugavā, tieši pie dzelzceļa stacijas, atrodas dzīvojamā māja, tā saucamais jaunais projekts, kam vienā sānā vēl aizvien saglabājies vecs angārs.  Protams, ka vecā būve blakus jaunajam namam  daudziem šķistu vienkārši ne pārāk glīta, taču būtu grūti iedomāties, pie kādas nelaimes abu namu atrašanās līdzās var novest.

Kā var noprast, pagājušajā piektdienā dzīvojamajā ēkā notikusi ballīte. Jaunieši iedzēruši un, kā jau jaunieši, ķērušies pie pārgalvībām. Neviens tā īsti nezina, kā pārim – puisim un meitenei – radusies tik pārgalvīga doma, taču viņi no dzīvojamās mājas ceturtā stāva nonākuši uz angāra jumta, kas vienkārši nav izturējis romantiskās pastaigas kārotāju svaru.

Tad, kad šīferis nav izturējis viņu svaru, abi jaunieši nokrituši aptuveni no 15 metru augstuma. Ugunsdzēsējiem glābējiem vajadzēja izzāģēt eju, lai tiktu iekšā angārā pie cietušajiem, kuri bija guvuši tiešām nopietnas traumas.

Meitene, būdama pie samaņas, paguvusi vien apliecināt, ka vakarā lietojusi alkoholu. Pēc tam abi aizvesti uz slimnīcu, kur ārsti aizvien atzīst, ka viņu stāvoklis ir smags. Meitene atrodas traumatoloģijas nodaļā, bet jaunais vīrietis – aizvien intensīvajā terapijā.

0 Komentāru