Komentāri

Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu nedēļas nogalē sazinājās skatītājs, kurš gribēja pastāstīt par kāda Brīvības ielas namā redzēto baiso ainu. Tur atrasta ļoti smagas traumas guvusi sieviete, kura diemžēl ceļā uz slimnīcu zaudējusi dzīvību.

Asinis kāpņu telpā un pamatīgs satraukums mājas iedzīvotāju un apsaimniekotāju vidū – sestdienas vakarā pēc pulksten sešiem Rīgā, Brīvības iela 83 kāpņu telpā, pirmajā stāvā ailē starp kāpnēm cilvēki atrada guļam kādu sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

51 gadu vecā cietusī mediķu ierašanās brīdī bija pie samaņas, taču viņas traumas lika domāt par ļaunāko. Turklāt ārstiem bija grūti sievietei piekļūt – vieta, kur viņa atradās, bija gana šaura, savukārt ar cietušo vajadzēja darboties ļoti uzmanīgi, ņemot vērā pieņēmumu, ka viņa, visticamāk, bija kritusi no liela augstuma.

Notikušais raisīja daudzus un dažādus pieņēmumus. Bija skaidrs, ka sieviete kritusi no augstuma, taču nebija skaidrs – viņa nogrūsta, nolēkusi vai netīšām pārkritusi pār kāpņu margām.

Šodien likumsargi mums izklāstīja savu notikušā versiju, sakot, ka, viņuprāt, iespējams, notikusi pašnāvība, jo bojā gājusī jau iepriekš izrādījusi vēlēšanos šķirties no dzīves.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl