Nokrīt pa kāpnēm un gūst nāvējošas traumas; iespējams, notikusi pašnāvība

Komentāri

Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu nedēļas nogalē sazinājās skatītājs, kurš gribēja pastāstīt par kāda Brīvības ielas namā redzēto baiso ainu. Tur atrasta ļoti smagas traumas guvusi sieviete, kura diemžēl ceļā uz slimnīcu zaudējusi dzīvību.

Asinis kāpņu telpā un pamatīgs satraukums mājas iedzīvotāju un apsaimniekotāju vidū – sestdienas vakarā pēc pulksten sešiem Rīgā, Brīvības iela 83 kāpņu telpā, pirmajā stāvā ailē starp kāpnēm cilvēki atrada guļam kādu sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

51 gadu vecā cietusī mediķu ierašanās brīdī bija pie samaņas, taču viņas traumas lika domāt par ļaunāko. Turklāt ārstiem bija grūti sievietei piekļūt – vieta, kur viņa atradās, bija gana šaura, savukārt ar cietušo vajadzēja darboties ļoti uzmanīgi, ņemot vērā pieņēmumu, ka viņa, visticamāk, bija kritusi no liela augstuma.

Notikušais raisīja daudzus un dažādus pieņēmumus. Bija skaidrs, ka sieviete kritusi no augstuma, taču nebija skaidrs – viņa nogrūsta, nolēkusi vai netīšām pārkritusi pār kāpņu margām.

Šodien likumsargi mums izklāstīja savu notikušā versiju, sakot, ka, viņuprāt, iespējams, notikusi pašnāvība, jo bojā gājusī jau iepriekš izrādījusi vēlēšanos šķirties no dzīves.

Lasi vēl