Notverti zagļi, kas uzlauza pirmā stāva logu un nozaga riteni

Komentāri
Notverti zagļi, kas uzlauza pirmā stāva logu un nozaga riteni
Ilustratīvs foto: Arun Katiyar/Flickr

Valsts policija aizturējusi garnadžus, kuri uzlauzuši pirmā stāva dzīvokļa logu un nozaguši divriteni, informē likumsargu pārstāvji.

Aprīļa beigās Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma informāciju no kāda Slokas ielas dzīvokļa saimnieka, kurš, atgriežoties mājās, pamanījis, ka dzīvoklī uzdarbojušies zagļi. Policisti uzsāka kriminālprocesu un noskaidroja, ka garnadži iekļuvuši pirmā stāva dzīvoklī, uzlaužot logu. Garnadži bija nozaguši celtniecības instrumentus un velosipēdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja iespējamās vainīgās personas un vakar aizturēja 1982. un 1970. gadā dzimušas sievietes, kā arī 1977. gadā dzimušu vīrieti. Visi aizturētie arī iepriekš sodīti par zādzībām.

Nozagtais velosipēds tika atgūts, bet pret aizturētajām personām ir uzsākts kriminālprocess par zādzību grupā, iekļūstot dzīvoklī. Aizturētajiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl