Notver vīrieti, kurš sadūris savu draudziņu

Komentāri
Notver vīrieti, kurš sadūris savu draudziņu
James Case/Flickr

Pagājušajā nedēļā Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma informāciju par sadurtu vīrieti Voleros. Izrādās, ka cietušais kopā ar paziņām lietojis alkoholiskos dzērienus, taču tad “draugu” starpā izcēlies konflikts. Tā laikā viens no konfliktā iesaistītajiem paķēris nazi un ar to vairākas reizes iedūris cietušajam kājā un sirds rajonā.

Cietušais tika nogādāts slimnīcā, savukārt policisti sāka vainīgās personas meklēšanu. Vakar agri no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas aizturēja 1966. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais atzina savu vainu noziegumā, tāpat policisti pie vīrieša atrada gan iespējamo nozieguma ieroci, gan asiņainas drēbes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par tīšu miesas bojājuma nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl