Noķer šoferi ar 500 litriem spirta mašīnā

Komentāri

Pus kubikmetrs šķidruma, jebšu 500 litri vai tas ir daudz vai maz? Kā izrādās tieši tik daudz spirta ērti salien automašīnas ”Opel Zafira”  aizmugurējā daļā.

Pirms dažām dienām likumsargiem izdevies notvert aizturēt ‘’Opel’’ automašīnas vadītāju, kura mašīnas aizmugurēja daļā atrasti vairāk nekā 500 litri spirta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Auto ar visu iespaidīgo saturu tagad atrodas Jēkabpils policijas iecirkņa pagalmā, savukārt pats vīrietis, Jēkabpils iedzīvotājs tiesu gaida uz brīvām kājām.

Likumsargi atzīst, ka nelegālā alkohola tirgošana un lietošana, protams, ir aktuāla problēma, taču palēnām, palēnām tā saukto ‘’točku’’ kļūstot mazāk.

Jāpieblīst, ka kriminālatbildība iestājas jau tad, ja pie cilvēka tiek atrasti 10 litri spirta bez dokumentiem. 525 litri  – tas jau ir tiešām nopietns noziegums un tiešām lieli apmēri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl