Nodzēšot ugunsgrēku Āgenskalnā, atrod trīs sadegušus līķus

Komentāri

Rīgā Āgenskalnā viens ugunsgrēks paņēmis trīs cilvēku dzīvības. Glābējiem nebija ne jausmas, ka telpās ir cilvēki, kā rezultātā divus no bojāgājušiem atrada vien tad, kad pēc ugunsgrēka apdzēšanas sāka pārmeklēt krāsmatas.

Cilvēkiem, kuri redzēja ugunsgrēku Nometņu ielā, Rīgā, no sākuma šķita, ka deg vienkārši pamesta ēka. Iespējams, kāds garāmejot dumji pajokojis un būvi aizdedzinājis, jo pagalms, kurā tā atrodas, arī dienas laikā ir kluss un tukšs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekas neliecina, ka tajā kaut kas notiktu. Taču tikai tad, kad glābēji atbrauca un iegāja namā, kas līdzinās vecam autoservisam, viņi tur atrada kāda vīrieša līķi. Kad cilvēka mirstīgās atliekas bija iznestas no telpām, turpinājās dzēšana. Tikai tās beigu posmā, pārbaudot telpas, atklājas, ka gružu, izdedžu un skaidu kaudzē guļ vēl divi cilvēki, kurus uguns pārvērtis līdz nepazīšanai.

Visticamāk, visi trīs cilvēki ir bezpajumtnieki, kuri pamestajā ēkā meklējuši patvērumu un ziemas salā centušies sasildīties kā spējuši – proti, kurinājuši ugunskuru vai arī neveiksmīgi uzpīpējuši, un galu galā viss beidzies traģiski.

Lasi vēl