Komentāri

Rīgā Āgenskalnā viens ugunsgrēks paņēmis trīs cilvēku dzīvības. Glābējiem nebija ne jausmas, ka telpās ir cilvēki, kā rezultātā divus no bojāgājušiem atrada vien tad, kad pēc ugunsgrēka apdzēšanas sāka pārmeklēt krāsmatas.

Cilvēkiem, kuri redzēja ugunsgrēku Nometņu ielā, Rīgā, no sākuma šķita, ka deg vienkārši pamesta ēka. Iespējams, kāds garāmejot dumji pajokojis un būvi aizdedzinājis, jo pagalms, kurā tā atrodas, arī dienas laikā ir kluss un tukšs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nekas neliecina, ka tajā kaut kas notiktu. Taču tikai tad, kad glābēji atbrauca un iegāja namā, kas līdzinās vecam autoservisam, viņi tur atrada kāda vīrieša līķi. Kad cilvēka mirstīgās atliekas bija iznestas no telpām, turpinājās dzēšana. Tikai tās beigu posmā, pārbaudot telpas, atklājas, ka gružu, izdedžu un skaidu kaudzē guļ vēl divi cilvēki, kurus uguns pārvērtis līdz nepazīšanai.

Visticamāk, visi trīs cilvēki ir bezpajumtnieki, kuri pamestajā ēkā meklējuši patvērumu un ziemas salā centušies sasildīties kā spējuši – proti, kurinājuši ugunskuru vai arī neveiksmīgi uzpīpējuši, un galu galā viss beidzies traģiski.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl