Komentāri

Kopā gāja iedzert, aizsēdējās restorānos un krogos, bet pēc tam sakāvās par to, ka iedragāts ģimenes budžets. Šāda konfliktsituācija pavisam nesen bija jārisina galvaspilsētas pašvaldības policistiem.

Četros no rīta Rīgas pašvaldības policisti saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Pētersalā, kur noticis ģimenes konflikts. Likumsargus pie durvīm sagaidīja kāds satraukts Vācijas pilsonis un viņa sieva ar asiņainu galvu. Arī no naža cirtieniem izdevies izvairīties. Lai atdzesētu uzkarsušo kundzi, vīrs viņu iestūmis dušā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un cietusī aizvesta uz slimnīcu. Vēl pirms tam gan abi skandalētāji paspējuši salīgt mieru.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl