Nodur sievieti un līķi paslēpj zagtos paklājos

0 Komentāru
Nodur sievieti un līķi paslēpj zagtos paklājos
FOTO: LETA

Tas, ka jaunā gada svinības daudziem cilvēkiem ieilgst līdz pat vairākām dienām vai pat nedēļām, nevienam nav noslēpums. Taču lielākoties cilvēki pēc šādām ballītēm iztiek vien ar galvassāpēm un sirdsapziņas pārmetumiem. savukārt kādam Pļaviņu iedzīvotājam nāksies samierināties ar cietuma kameru, jo viņš nežēlīgi nogalinājis paziņu un līķi centies paslēpt kaimiņienei nozagtos paklājos.

Bija 2. janvāra rīts. Daudzi pļaviņu iedzīvotāji vēl aizvien mēģināja atgūties no jaungada svinībām un gulēja mazliet ilgāk un saldāk nekā parasti, savukārt Pēteris devās pastaigā ar savu suni.

Ta kā viņa māja atrodas netālu no dzelzceļa sliedēm, tieši gar tām tad arī viņš izvēlējās doties. Visādi rīts būtu kā jau parasts rīts, ja vien Pēterim ceļā negadītos dīvains atradums.

Suns Pēteri strauji vilcis tālāk, taču viņš par savu atradumu paguvis paziņot likumsargiem. Vēlāk izrādījās, ka tīstoklis ir veidots nevis no automašīnas pārklāja, bet gan no blakus mājas iedzīvotājas paklājiem, kuri parasti karājušies ārā uz auklas.

Pašai paklāju īpašniecei ar to nonākšanu pie dzelzceļa sliedēm gan nebija nekāda sakara. Tos par līdzekli, lai slēptu savas paziņas, kādas it kā 38 gadus vecās Svetlanas līķi, bija izmantojis viens no mājas iedzīvotājiem – Zintis.

Viņš dzīvo ēkas pirmajā stāvā un viņa durvis šodien ir aizzīmogotas. 30 gadus vecais Zintis pats ir policijā, savukārt svetlanu bez dzīvības pazīmēm atrada ietītu jau minētajos, Pētera pamanītajos paklājos. Viņas ķermeni klāja durtas un sistas brūces.

Kaimiņi vēl aizvien rausta plecus un saka – Zinta dzīvoklī viss it kā bijis mierīgi. Varbūt bijusi dzirdama sievietes balss. Kurā brīdī notikusi slepkavība, neviens tā arī nav manījis, taču notikusi tā visticamāk tieši dzīvoklī.

Pēc tam Zintis, iespējams, kritis panikā un izlēmis noslēpt līķi. Ietinis kaimiņienes paklājos un nesis cik jaunu tālu varējis. Sevišķi tālu gan nav sanācis.

Policisti pie vīrieša ieradās divas stundas pēc mirstīgo atlieku atrašanas. Vīrietis bija pamatīgā alkohola reibumā un liecības varēja sākt sniegt vien pēc atžirgšanas.

Zintis iepriekš esot apzadzis kaimiņu šķūnīšus un reiz – gandrīz uzspridzinājis visu māju, atstājot vaļā gāzes balonu.

Taču neviens no kaimiņiem nav domājis, ka viņš pēc Jaungada nosvinēšanas spētu piekaut un sadurt savu paziņu. Par ko abi sastrīdējās, vai nesadalīja šņabja pudeli vai nespēja vienoties par savām jūtām – vēl pagaidām nav īsti skaidrs.

0 Komentāru