Nodegot šķūnītim, sieviete ar meitiņu paliek bez malkas ziemai

Komentāri

Pārdaugavā, Bauskas ielā, daudzdzīvokļu māju pagalmā aizdegušies šķūņi. Visticamāk, dedzināts ļaunprātīgi, bet, tā kā ugunsdzēsēji daļēji koka ēkas paspējuši izglābt, nevar izslēgt iespēju, ka dedzināšanas turpināsies.

Elvīra ar vīru un abu mazo meitiņu Diānu dzīvo apstākļos, kādos jauniem vecākiem ar mazuli galīgi nevajadzētu atrasties, taču naudas nav un jāiztiek ar to, kas ir. Proti, pašvaldība ģimenei piešķīrusi mitekli graustā ar malkas apkuri. Šonakt šķūnīši ar kurināmo izkūpējuši gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās jau iepriekš šajā pagalmā deguši šķūnīši. Tas bijis pirms nepilna gada. Toreiz pavasarī notikušais nevienu tik ļoti nesatraucis, kā šobrīd.

Skaties foto:

No ugunsgrēka pārbijušies arī pretējā mājā dzīvojošie invalīdi ratiņkrēslos. Ja liesmas pārmestos uz viņu māju, glābties nebūtu iespējams, tāpēc viņu interesēs bijis, lai ugunsdzēsēji tiek izsaukti pēc iespējas ātrāk.

Notikuma vietā bijusi arī policija un pratinājusi vietējos jauniešus, jo tieši uz viņiem kāds norādījis kā uz vainīgajiem. Tā kā neviens nav atzinies, policija aizbraukusi un, domājams, ka šī dedzināšana tā arī paliks neatklāta un tā arī šobrīd nav policijas prioritāte.

Skaties video:

Lasi vēl