Nodedzis armēņu restorāns, vainīgos vēl meklē

Komentāri

Pirmdienas pievakarē vienā no Dzirnavu ielas namiem izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks – dega armēņu restorāns Armenia, ziņo Degpunktā. Vainīgie tiek meklēti.

Pirmais nelaimi Dzirnavu ielas 62. namā pamanījis tā saimnieks Artjoms, kurš īsi pēc septiņiem, atrodoties savā kabinetā, sajutis dūmu smaku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēkā 20 kvadrātmetru platībā dega ēkas jumts, ventilācijas telpa 10 kvadrātmetru platībā un viena no ēkas ārsienām – arī 10 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsējiem izdevās ugunsgrēku likvidēt pēc aptuveni trīs stundu darba.

Ne ugunsdzēsēji, ne ēkas saimnieks nevar pateikt, kādēļ izcēlies ugunsgrēks. Tagad restorāna darbiniekiem ir jāsamierinās ar piespiedu brīvdienām.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl