No Vangažu ezera policija un ugunsdzēsēji izceļ sievietes līķi

2 komentāri

Krietns pulciņš mazliet sabijušos skatītāju ceturtdienas, 17. novembra, rītā savācās pie Vangažu ezera. Neierastās rosības iemesls bija bēdīgs – operatīvie dienesti no vietējās udenskrātuves izcēla līķi, vēsta raidījums Degpunktā. 

Zināms, ka ezerā atrastas sievietes mirstīgās atliekas. Cilvēku ezerā pamanījis kāds garāmgājējs, kura uzmanību sākotnēji pievērsa uz laipas atstātās drēbes. Piegājis tām tuvāk, vīrietis ūdenī pamanīja mirušās sievietes līķi, un tad viņš zvanījis atbildīgajiem dienestiem.

Uz notikuma vietu izbrauca gan Valsts policija, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki. Viņi tad arī izvilka mirušo no ūdens.

Uz laipas atstātajās mantās policisti atrada arī sievietes dokumentus, līdz ar to bija iespējams uzreiz noteikt bojāgājušās personību. Noskaidrojās, ka tā ir kāda 1957. gadā dzimusi sieviete, Vangažu iedzīvotāja, kurai nav piederīgo.

Likumsargi skaidro, ka šobrīd nekas neliecina par to, ka sieviete būtu mirusi vardarbīgā nāvē, taču, lai noskaidrotu precīzus notikušā iemeslus, izmeklēšana vēl turpinās.

Foto

Lasi vēl