No ugunsgrēka Ludzā izglābj sešus cilvēkus

Komentāri
No ugunsgrēka Ludzā izglābj sešus cilvēkus
Foto: Thomas's Pics/Flickr

Glābēji pagājušajā diennaktī no ugunsgrēka kādā triju stāvu mājā Ludzā izglābuši sešus cilvēkus, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Plkst. 3.55 tika saņemts izsaukums uz Latgales ielu Ludzā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega ledusskapis. Ierodoties notikumu vietā, no trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva bija redzama uguns. Ēkas otrajā stāvā dega dzīvoklis 30 m² platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji no ugunsgrēka kopumā izglāba sešus cilvēkus. Ugunsgrēkā cieta viena izglābtā sieviete, kura bija saindējusies ar degšanas produktiem.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 5.18, un kā iespējamais tā izcelšanās iemesls tiek minēts bojājums elektroierīcē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl