No Salu tilta lec, lai priecātos, bet Vanšu tiltu izvēlas pašnāvnieki

1 komentārs

Rīgas tilti ik pa laikam piesaista cilvēkus, kuri sola mesties no tiem lejā, atņemot sev dzīvības. Kas tas ir – uzmanības piesaistīšana vai kas cits, diskutēts daudzas reizes. Neatkarīgi no atbildes svarīgi šos cilvēkus izglābt un psiholoģiski smagās pārrunas ne vienmēr šajās reizēs ir psihologu darbs.

Vienas diennakts laikā divi pašnāvības mēģinājumi uz Akmens tilta. Abas reizes no tilta Daugavā solījuši lēkt un sev dzīvību atņemt vīrieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā reizē cilvēku no lēciena atrunājuši pašvaldības policisti, otrajā viņam palīgā ieradušies glābēji. Lai gan šādās situācijās glābējiem palīdz krīzes centra speciālisti, viņi atzīst, ka bieži vien jārīkojas ļoti ātri un līdz ar to – pašiem!

VUGD pārstāvis Juris Blūzmanis saka, ka viņa darba pieredze jau laikus ļauj ar lielu precizitāti noteikt, kas tad īsti cilvēkam ir padomā. Pavisam vienkārši – to parāda tilta izvēle.

Vienkāršam garāmgājējam – aculieciniekam Juris Blūzmanis iesaka, pamanot kādu, kurš gatavojās vai draud veikt pašnāvību, vispirms zvanīt glābējam un pašam tomēr rūpīgi padomāt, vai ielaisties sarunās. Ja neesat speciālists, jūs nekad nezināt, vai izvēlēsities pareizos vārdus.

TOP komentāri

  • Murka
    0 0 0

    Murka

    Ja neesat speciālists, jūs nekad netinat, vai izvēlēsieties pareizos vārdus.
    kas tas par teicienu - nekad netinat? :)))))

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl